Karamandan.com

Karamandan.com

25 Nisan 2018 Çarşamba
Reis Vatandaşın Teklifini Reddetmedi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karaman'da gurbetçi ailenin pankartlı davetini kıramayarak evlerini ziyaret etti.
Kategori : Yaşam
17 Aralık 2017 22:11
 
Reis Vatandaşın Teklifini Reddetmedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karaman'da gurbetçi ailenin pankartlı davetini kıramayarak evlerini ziyaret etti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin il kongresinden sonra 170 tesisin açılışını gerçekleştirmek üzere Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen törene katıldı. Meydana gelişi sırasında gurbetçi ailenin evlerinin balkonuna astıkları “Reisimiz çay davetime evet dermisiniz” pankartını görerek, aileye törenden sonra geleceğini söyledi. Törenin bitmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, beraberindeki Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile birlikte tören alanının yanında bulunan Sami Bozağaç’ın evine gitti. 

Erdoğan, burada bir süre aileyle görüştükten sonra yemek yiyerek çay içti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretine çok memnun kaldıklarını söyleyen Sami Bozağaç, “Biz televizyonda zaman zaman Cumhurbaşkanımızın böyle davetlere gittiğini biliyorduk. Oğlum bana baba biz de bir pankart yazalım, dedi. Ben de yazalım, dedim, yazdık ve balkona astık. Cumhurbaşkanımız da otobüsten iner inmez bu pankartı gördü ve geleceğini işaret etti. Konuşması bittikten sonra da ziyarete geldi. Ziyarette biraz sohbet ettik daha sonra ikram ettiğimiz etli ekmeği yedikten sonra çay içti” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sohbet etme fırsatı bulan Sami Bozağaç’ın oğlu Halit Bozağaç da, ”Ziyarette Cumhurbaşkanımız bize bir eksiğimiz olup olmadığını sordu. Kuzenim ve eniştemin sorunlarına yardımcı olarak halletti. Cumhurbaşkanımız davetimizi kırmayarak bizi ziyaret etti. Ben dizimden rahatsızım, geleceğini duyunca tüm ağrılarım geçti” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile sohbet etme fırsatı bulan Recep Karataş ise “Eniştemlerin evine geçmiş olsun ziyaretine gelmiştik. Buraya gelmişken mitingi de izleyelim, dedik. Pankarttan dolayı Cumhurbaşkanımız ziyarete geldi. Kendisinden Allah razı olsun, hal ve hatırımızı sorarak sorunlarımıza yardımcı oldu“ şeklinde konuştu. Ziyaretin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şeb-i Arus törenlerine katılmak üzere Karaman’dan Konya’ya gitti.

Okunma : 21466
Foto galeri
Gündem haberleri
PARKIN ORTASINDA TEKME TOKAT DÖVDÜLER
21 Nisan 2018 Okunma: 21925 Asayiş
Karaman'da silahlı saldırı
22 Nisan 2018 Okunma: 17618 Asayiş
Taşlık alanı badem bahçesine dönüştürdü
25 Nisan 2018 Okunma: 16510 Tarım
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın