Karamandan.com

Karamandan.com

29 Mayıs 2020 Cuma
Özel Gün Malzemelerinin Üretimi ve Satışı
Düğün organizasyonları gibi pek çok özel günde kullanılan davetiye ve nikah şekerleri seçim yapması zorlu olan konular arasında yer almaktadır.
Kategori : Yaşam
12 Şubat 2019 14:46
 
Özel Gün Malzemelerinin Üretimi ve Satışı

Düğün organizasyonları gibi pek çok özel günde kullanılan davetiye ve nikah şekerleri seçim yapması zorlu olan konular arasında yer almaktadır. Sitenin satışını yaptığı düğün davetiyesi ve kına şekeri gibi birçok özel gün malzemesi kalitesi ve dizaynı ile dikkat çekmektedir. Satışı yapılan tüm malzemeler müşterilere güncellenen kampanyalar dahilinde uygun fiyatlara sunulmaktadır. Firmanın satışını yaptığı tüm ürünler fotoğrafları ve ayrıntılı sipariş bilgileri ile sitede yer almaktadır.

Satışı Yapılan Ürünler

Firmanın satışını yaptığı ürünler arasında Pendik nikah şekeri nikah davetiyeleri, bebek davetiyeleri, sünnet şekeri, mevlüt şekeri, kına malzemeleri ve acil davetiye seçenekleri bulunmaktadır. Satılan tüm ürünler oldukça geniş çeşitliliğe sahip olarak müşterilere sunulmaktadır. Ürünlerin ayrıntılı fotoğrafları sitede açıkça belirtilmektedir. Tüm ürün çeşitleri müşterilerin istekleri göz önünde bulundurularak sürekli olarak yenilenmektedir.

Ürünlerin Özellikleri Ve Acil Davetiye

Müşterilerin düğün davetiyesi siparişleri hazırlanırken özel günlerine yakışacak şekilde birinci sınıf kaliteli kâğıda baskı yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerin uzun süre davetiyelerini saklamaları sağlanmaktadır. Diğer kına malzemeleri ve şeker çeşitleri de müşterilerin isteğine göre kaliteli ve dayanıklı malzemeden hazırlanmaktadır. Böylelikle müşterilerin bu malzemeleri keyifli ve zevkli şekilde uzun süre kullanmaları amaçlanmaktadır. Sitenin müşterilerine sunduğu diğer bir özellikte acil davetiye seçeneği olarak sunulmaktadır. Acil davetiye siparişinin oluşturulmasından sonra baskı işlemleri bir gün içerisinde halledilerek kargolama hizmeti yapılmaktadır.

Diğer Satışı Yapılan Ürünler

Firma Pendik davetiye nikah şekeri ve kına malzemeleri yanı sıra farklı ürünlerinde satışını yapmaktadır. Bu ürün çeşitleri arasında damat fincanı, kapı süsü, ajanda, nişan ve söz tepsileri, duvar saati, takvim ve imsakiye yer almaktadır. Satışı yapılan tüm bu ürünlere müşterilerin isteklerine bağlı olarak kişisel özellikler eklenmektedir. Ürünlerin üzerine isim ya da istenilen yazı metinleri aktarılmaktadır.

Sipariş İşlemleri

Firmanın internet sitesindeki ürünlerin sepete eklenerek alışverişi yapılabileceği gibi WhatsApp iletişim hattı kullanarak ta sipariş oluşturulabilmektedir. Müşteriler istedikleri ürünleri seçerek, eklemek istedikleri özellikleri sitenin yönlendirmelerine bağlı olarak belirtmektedir. Site yetkilileri müşterilerin ödeme yapması sonrasında istedikleri ürünün taslağını mail olarak alıcıya göndermektedir. Müşterinin gönderilen bu maili onaylaması sonrasında ise basım işlemine geçilmektedir.

Okunma : 1411
karaman


guney sigorta
EKSPERTİZ
atsepete
seç
Gündem haberleri
Polisin "dur" ihtarına uymayan kişiye 7 bin 938 lira ceza kesildi
26 Mayıs 2020 Okunma: 7430 Asayiş
Tilki tepenin talanına vatandaş isyan etti
27 Mayıs 2020 Okunma: 7137 Gündem
İŞ ADAMI FECİ KAZADA HAYATINI KAYBETTİ
28 Mayıs 2020 Okunma: 6874 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın