Karamandan.com

Karamandan.com

20 Temmuz 2018 Cuma
Okul Kontrol Sistemlerinde Üstün Teknoloji
White Rose’un %100 yerli yazılım ile geliştirdiği okul kontrol sistemi sayesinde öğrenci, veliler ve okul yönetiminin işi daha da kolaylaşıyor.
Kategori : Yaşam
11 Ocak 2018 15:07
 
Okul Kontrol Sistemlerinde Üstün Teknoloji

White Rose’un %100 yerli yazılım ile geliştirdiği okul kontrol sistemi sayesinde öğrenci, veliler ve okul yönetiminin işi daha da kolaylaşıyor.

Günümüz teknolojilerini ileri seviyede kullanarak insan güvenliği ve konforu için ürün geliştiren White Rose geliştirdiği ürün portfoyuna bir yenisini daha ekledi.

Okul kontrol sistemi, okul girişlerinde kullanılan akıllı turnikeler olarak nitelendirebileceğimiz teknolojik bir üründür. Tamamen öğrenci giriş ve çıkışlarını kontrol altına alan bu sistem sayesinde öğrencinin okula ne zaman giriş yaptığı, giriş yapıp yapmadığı, ne zaman çıkış yaptığı, izin alıp çıktığı gibi durumları kontrol edilerek öğrenci velilerine sms yolu ile bildirim sağlanmaktadır.

Parmak izi veya özel kartlar ile kullanılan akıllı turnikeler, okul yönetiminin de işini kolaylaştırarak zamandan tasarruf sağlamaktadır. Öğrencilerin okula vermesi gereken önemi de arttırarak sorumluluk bilincini de geliştirmektedir. Okul kontrol sistemlerinde kullanılan White Rose mühendisleri tarafından geliştirilmiş yazılım, kullanıcı önerileri ve talepleri dikkate alınarak geliştirilmeye açık esnek bir yapıya sahiptir.  

Kişiselleştirilebilen bu esnek yapı sayesinde kontroller daha detaylı sağlanabilmektedir. Öğrencinin o günkü dersi saat kaçta başlıyorsa o öğrenci için girişin o saatte olması şartı, daha önce giriş yapamaması, giriş yaparken bilgi kontrol ekranı sayesinde giren öğrencinin sınıf, okul numarası, resim vb bilgilerinin anlık olarak görülmesi ve kontrol edilmesi de mümkündür.

%100 yerli sermaye ve üretim kalitesi ile ülkemizin önde gelen firmalarından birisi olan White Rose okul kontrol sistemlerinde de oldukça iddialı.

Okul kontrol sistemleri hakkında daha detaylı bilgi için lütfen ürün web sitesini ziyaret ediniz.

www.okulkontrolsistemi.com

 

 

 

 

Okunma : 1499
Foto galeri
Gündem haberleri
Kız Çocuğu Kaza ile Kendini Vurdu!
16 Temmuz 2018 Okunma: 15242 Asayiş
9 KİŞİ İLE BASTILAR, ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER
19 Temmuz 2018 Okunma: 13899 Asayiş
Karaman'da Cezaevi'nden Firar Etti
16 Temmuz 2018 Okunma: 11566 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın