Karamandan.com

Karamandan.com

24 Mart 2019 Pazar
Mustafa Gökhan Alkan'ın Basın Bayramı mesajı
KTSO BAŞKANLARINDAN GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI.
Kategori : Yaşam
23 Temmuz 2018 16:32
 
Mustafa Gökhan Alkan'ın Basın Bayramı mesajı

KTSO BAŞKANLARINDAN GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI.:

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet ÇELİK  ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.

Yayınladıkları mesajda; “Günümüzde son derece önemli ve zor bir görevi ifa eden basın yayın organları; farklı düşünce ve görüşlerin toplumda yer bulabilmesine ve kendini ifade edebilmesine olanak vererek, çağdaş toplumun özelliklerinin oluşmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Basının; meslek ilkeleri ve kişilik haklarına saygı çerçevesinde, iletişim teknolojilerinin sunduğu imkanlardan maksimum seviyede yararlanarak, tarafsız, doğru ve hızlı haber akışı ile tüm dünyadaki gelişmeler hakkında herkesin haber alma ve bilgi edinme hakkını sağlamak gibi çok önemli bir görevi ve misyonu bulunmaktadır.

Her zaman ve her yerde büyük bir özveriyle çalışan değerli basın çalışanlarını takdir ve tebrik etmemek mümkün değildir. İlimizin her alanda başarıya ulaşmasında, basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılığın ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmaların büyük katkı sağladığına inanıyoruz. 

İletişim kavramının böylesine sınırları aştığı, bilginin sınırsız olduğu bir ortamda ilimizdeki basın yayın kuruluşlarımızda, gelişmelere kayıtsız kalmamakta, teknolojik gelişmelere de ayak uydurarak yaptıkları haberlerle ilimizin dünyaya açılan penceresi olmaktadırlar. Kentimizin yararına olacak her türlü çalışmada Karaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak basın mensuplarımızın yanında olduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz.

Bu düşüncelerle her türlü şartta zorlu bir görev üstlenen ve her zaman büyük bir özveri ve toplumsal duyarlılık içinde görevlerini yerine getiren tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyor, sağlık, başarı ve esenlikler diliyoruz."dediler.

Okunma : 665
maboto
ak parti
tekin
guney sigorta
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 20671 Gündem
Meteoroloji'den Karaman için 'Sarı Alarm'
22 Mart 2019 Okunma: 18418 Hava Durumu
Karamanlı Asker Şehit Oldu!
23 Mart 2019 Okunma: 13506 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın