Karamandan.com

Karamandan.com

23 Temmuz 2019 Salı
Kyani Şikayet Haberleri
Kyani Türkiye'de ürünlerini pazarlamaya başladığı günden itibaren Kyani şikayet yazıları internette özellikle sosyal medyada dolaşmaya başladı.
Kategori : Sağlık
17 Nisan 2019 09:06
 
Kyani Şikayet Haberleri

Kyani Türkiye'de ürünlerini pazarlamaya başladığı günden itibaren Kyani şikayet yazıları internette özellikle sosyal medyada dolaşmaya başladı. Kyani ürünleri Networking Marketing sistemi ile pazarlanmaktadır. Bugün Networking Marketing dünyada birçok ülkede kullanılmakta ve bir e pazarlama ve alışveriş sistemi olarak bilinmektedir. Türkiye'de de Networking Marketing sistemi ile satış yapan ürünlerini pazarlayan birçok firma bulunmaktadır. Ancak bu sistem Türkiye'de henüz tam olarak oturmadığı için ve kullanıcı sayısı dünya ülkelerine göre daha az olduğundan dolayı önyargılı yaklaşımlar çok fazla bulunmaktadır. Kyani şikayet bu noktada asılsızdır. İnternetin özellikle sosyal medya sitelerinde Kyani şikayet yazıları ve yorumları bulunmaktadır. Bu yazılar sistem oturdukça Kyani ürünleri tanındıkça daha çok azalmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye bu yeni sisteme alışmaktadır. Kyani sağlık üçgeni adı verilen ürünlerini Networking Marketing sistemi üzerinden pazarladığı için uzaktan pazarlama ve Ticaret yöntemi olduğu için insanlar daha çok önyargılı yaklaşmaktadır. Ancak ürün kullanımı arttıkça ürünler daha çok insana ulaştıkça ve distribütörler kazandıkça bu önyargılar da azalmıştır. Kyani Türkiye'de uzaktan alışveriş ve pazarlama sistemini uygulayan tek firma değildir. Gerek Türkiye'de gerek dünyanın birçok ülkesinde bu biçimde pazarlama yapan, ürünlerini pazarlayan ve birçok alıcı ile buluşan firma mevcuttur. Türkiye'de henüz sistemin oturmamasının temel sebeplerinden bir tanesi geçtiğimiz yıllarda iyi niyetli olmayan birtakım firmaların titan adı verilen bir sistemle Türkiye'de haksız kazanç sağlama eğilimleridir. Bundan dolayı ürünleri bilmeyen sistemin nasıl işlediğini bilmeyen ve kulaktan dolma, etrafındaki kişilerden etkilenip bu konuda olumsuz düşünen ve bu düşüncelerini de Kyani şikayet adı altında yansıtan birçok insan bulunmaktadır. Ancak firma Kyani şikayet yazılarını incelemekte gerçekten firmaya yönelik bir eksiklik ve bir boşluk oluştuğunu araştırarak bu eksiklerin varsa giderilmesi yolunda ciddi çaba göstermektedir. Kyani bugüne kadar alışılagelmiş geleneksel alışveriş yöntemini geride bırakmış yeni nesil uzaktan pazarlanan ürünlerini satışa sunmuştur. Ancak bu ürünlerin satış biçimi distribütörler aracılığıyla yapılmaktadır. Ürünler Alternatif tıp olarak bilinen doğal ve bitkisel ürünlerdir. Bu ürünlerin bağışıklık sistemini güçlendirdiği birçok kronik hastalıklarda ve hastalıkların gerilemesinde olumlu sonuçlar verdiği ürünlerdir. Ürünlerin distribütörler tarafından tanıtılması insanların kullanımını sağlamaları, dolayısıyla bu önyargıları da bitirmiştir.

Kyani Nedir?

Kyani sağlık ürünleri pazarlayan bir firmadır. Kyani firma olarak Networking Marketing sistemi ile satış yapan ve ürünlerini uzaktan alışveriş biçimi ile kullanıcılara ulaştıran ve bu ulaştırmayı distribütörler aracılığı ile gerçekleştiren bir firmadır. İnsanların ürünleri kullandıkça, ürünler hakkında fikrinin olması dolayısıyla Kyani şikayet düşüncelerini azaltmıştır. Sağlık üçgeni adı verilen Kyani ürünleri Uzakdoğu'da tropikal iklimlerde verimli topraklarda yetiştirilen ve titizlikle toplanan meyvelerin konsantre biçime dönüştürülmesiyle, ambalajlanmış ve Sağlık Bakanlığı izniyle de pazarlanması yapılmaktadır. Bu anlamda Kyani şikayet yazıları her geçen gün etkisini yitirmektedir. Kyanii firmasında kazanç sağlamak distribütörler olarak sağlanmaktadır. Ürünler distribütörler tarafından satın alınarak insanlara ulaştırılmaktadır. Bir nevi ürünler distribütörler tarafından test edilmeleri için insanlara sunularak bunların test edilmeleri sağlanmaktadır. Böylelikle hem ürünler hakkındaki düşünceler daha net ve somut olmakta, hem de kullanıcılar ürünlerin gerçek anlamda yararlarını görerek bu konuda ikna olmaktadırlar. Memnun kalan kullanıcılar genellikle Kyani firmasına distribütör olarak başlamaktadırlar. Bu sayede hem ürünleri daha ucuza satın almak, hem de distribütör para kazanmaktadırlar. Dolayısıyla Kyani firması hem insanlara sağlıklı ürünleri sunmakta hem de kendi işlerini yapma imkânı vererek para kazanmalarını sağlamaktadır. Ancak sistemin tam olarak tanınmaması bu konudaki önyargıları çoğaltmakta ve Kyani şikayet gibi olumsuz bir takım düşünceler gündeme gelmektedir. Kyani ürünleri dünyanın birçok ülkesinde pazarlanmakta ve kullanılmaktadır. Ancak Türkiye'de diğer ülkelere göre daha az tüketilmektedir. Sebebi hem Türkiye'de sistemin daha yeni oluşu hem de ürünleri insanların tanımaması ve ürünler hakkında ön yargılı davranmalıdır. Önümüzdeki süreçte Kyani ürünlerinin sağlık açısından faydaları kanıtlandıkça hem Kyani şikayet düşünceleri azalmakta hem de distribütörlerin katılımıyla genel anlamda bir ciro ve kazanç elde edilmektedir. Önümüzdeki yıllarda sistemin daha iyi oturacağı ve daha çok distribütör kazanarak daha çok satış ve kazançlar elde edileceği öngörülmektedir.

Kyani Üyelik

Kyani firmasına üye olmak son derece basittir. Öncelikle Kyani, ürünlerini kullanan insanların üye olmasını sağlamaktadır. Çünkü bu durumda insanlar ikna oldukları ürünleri pazarlama konusunda daha başarılı olacaklardır. Kyani de distribütör olmak için Kyani ürünlerini kullanmak ve faydalarını görmek gerekiyor. Sağlık üçgeni adı verilen ürünler, birçok hastalığın gerilemesinde başarılı sonuçlar vermektedir. Kronik hastalıkların ilerlemesini durdurduğu gibi ürünlerin sürekli kullanılması durumunda hastalığa yakalanma oranı da oldukça azalmaktadır. Kyani de distribütörler sağlık üçgeni adı verilen ürünlerden diledikleri paketi satın alıp içindeki ürünleri insanların kullanmasını sağlamaktadırlar. Ürünleri kullanan kişiler ürünler hakkında ikna olduktan sonra ve ürünlerin içeriği konusunda bilgi sahibi olduktan sonra ürünlere daha kısa sürede ulaşmak ve distribütör olmak isteyeceklerdir. Böylelikle hem kendileri sağlıklı ürünler kullanacak hem de bu ürünleri pazarlayarak kazanç elde edeceklerdir. Kyani ürünleri bugün birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ürünlerin kullanımının artırılması sonucunda Kyani şikayet yazıları azalmaktadır. Kyani de üye, yani distribütör olduktan sonra en az 3 kişiyi distribütör yapmanız gerekiyor. Distribütör olan 3 kişi her biri 3 er distribütör bulmak koşuluyla sistemin genel anlamda işleyişini sağlamış oluyor. Ayrıca Kyani de para kazanmak için zamanın bütün hepsini bu işe ayırmak gerekmiyor. İnsanlar günde 2 veya 3 saat çalışarak normal koşullarda para kazanan insanların çok daha üzerinde kazanç elde etmektedir. Aynı zamanda bu iş kendi işi olmakta ve kendi ürünlerini pazarlayan bir şirketi olmaktadır. Kyani de para kazanmak kolektif olarak gerçekleştirilmektedir. Sistem distribütörler aracılığı ile çoğalmakta ve kazanç bu sayede oldukça artmaktadır. Kyani de yalnızca para kazanmak değil aynı zamanda ticari kariyer sahibi de olunmaktadır. Dolayısıyla bunların gittikçe çoğalması ve uzun vadeye yayılması durumunda Kyani şikayet düşünceleri her geçen gün azalmaktadır.

Kyani Ürünleri

Kyani ürünleri bugün dünyanın 64 ülkesinde hem kullanılmakta hem de satışı yapılmaktadır. Kyani ürünleri sağlık üçgeni adı verilen vitamin mineral ve antioksidan içeren ürünlerdir. Satışı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış son derece faydalı ve birçok hastalığın gerilemesine yardımcı olan ürünlerdir. Ürünlerin içinde bulunan B grubu vitaminleri K vitamini ve antioksidan özellik ürünlerin kullanıcı alanını oldukça genişletmektedir. Bilim adamları tarafından uzun yıllar araştırılarak elde edilen bu ürünler aynı zamanda birçok hastalığa alternatif oluşturmuş durumdalar. Türkiye'de satışı ve kullanımı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu sayede Kyani şikayet asılsız olmaktadır.

Kyani Ürünleri Fiyatları

Kyani ürünlerinin belli bir fiyatı yoktur. Ürünler sağlık üçgeni adı altında paketler biçiminde sunulmaktadır. Ürünleri distribütörler satın alarak insanlara ulaştırmakta ve onların kullanılmasını sağlamaktadır. Kullanılan ürünlerden alınan sonuçlar genellikle olumlu sonuçlardır. Bu olumlu sonuçlar hem insanlara sağlıklı ürünleri kullanmalarını sağlamakta hem de onların distribütör olmalarını sağlamaktadır. Dolayısıyla sistem bu biçimde çok daha doğal ve adil olarak yürümektedir. Kyani firmasına üye olup distribütör olan insanlar en az 3 distribütör kazandırarak sisteme giriş yapmaktadır. Kazandırılan her distribütörün üçer distribütör bulmasıyla Kyani satış planı yatay ve dikey olarak genişlemektedir. Bu genişleme hem maddi anlamda kazanç sağlamakta hem de ürünlerin kalitesi anlaşılmaktadır. Bu saye de ürünler çok daha geniş kitlelerin kullanımına sunulmaktadır. Kyani de distribütör olmak, Kyani firmasında çalışmaktan ziyade Kendi işinin sahibi olunmaktadır. Kyaniye üye olarak kendi işinizi kurmuş olursunuz. Günde maksimum 2-3 saat çalışarak normal koşullarda çalışanlardan çok daha fazla kazanç sağlanmaktadır. Bu da maddi anlamda Kyani üyeliğini ve distribütörlüğü cazip hale getirmektedir.

Kyani Para Kazanma

Kyani de para kazanmak son derece basittir. Kyaniye üye olarak kendi işinizi kurmuş oluyorsunuz. Aynı zamanda distribütör oluyorsunuz. Distribütör olan her kişi en az 3 distribütör sisteme kazandırdığında da bu işleyişe ortak olmuş oluyor. Kazandırılan her bir distribütör üçer distribütör ekleyerek sistemin gelişmesini sağlanmış olur. Sistem geliştikçe hem ürünlerin insanlara ulaşması hem de kolektif bir şekilde para kazanmak mümkün olmaktadır. Ürünlerin sağlık ürünleri olması içeriğindeki maddelerin insan sağlığı açısından son derece gerekli temel vitaminler olması, ürünü çok daha cazip kılmaktadır. Birçok kronik hastalıkların ilerlemesini ve birçok hastalığın da oluşmasını önleyici özelliği ürünleri son derece cazip hale getirmektedir. Günümüzde Satın aldığımız yiyeceklerin içeriğindeki genetiği bozuk gıdalar ve hormonlar sağlıklı beslenmemizi engellemektedir. İşlenmiş gıdaların insan sağlığı üzerindeki zararları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Dolayısıyla Kyani ürünleri sağlığımızı olumsuz etkileyen ürünlere karşı da bir alternatif oluşturmaktadır. Uzakdoğu’nun tropikal topraklarında özenle yetiştirilen Bu ürünler özellikle yaban mersini ve onun gibi koyu renkli meyve ve sebzeler insan sağlığı üzerinde özellikle antioksidan özellikleri ile dikkati çekmektedir. Kyani sağlık ürünlerini kullanan insanlar Kyaniye üye olmaktadır. Uzaktan pazarlama yani Networking Marketing sisteminin bu biçimde uygulanması hem distribütörleri çoğaltmak da hem ürünleri kullanan insanların sayısını çoğaltmaktadır. Dolayısıyla insanlar ikna oldukları ürünleri pazarlamada çok daha başarılı olmaktadırlar.

Kyani Kazanç Planı

Kyani kazanç planı distribütör bulmakla işlemektedir. Her bir üye en az 3 distribütör bulmaktadır. Her bir distribütörün en az 3 distribütör bulmasıyla para kazanma alanı genişliyor, daha çok insanın para kazanması sağlanıyor. Aynı zamanda bu sağlıklı ürünlerin çok geniş alanlara yayılması da sağlanmış oluyor. Aynı zamanda Kyani firması belli zamanlarda eğitim seminerleri vererek hem üyelerini bilgilendiriyor hem sistemin işleyişi konusunda onlara eğitim veriyor. Bu eğitim seminerlerinde ürünlerin içeriği hakkında bilgiler verildiği gibi, bu ürünlerin daha çok kullanımının sağlanması distribütörlük sisteminin nasıl işlediği ve sistemin nasıl genişlediği, bununla birlikte nasıl kazanç elde edildiği anlatılmaktadır. Birçok insanın buluştuğu Kyani eğitim seminerleri aynı zamanda insanların ve bütün üyelerin iletişim halinde olmalarını ve sosyalleşmelerini de sağlamaktadır.

Okunma : 797
Gündem haberleri
Karaman'da traktör devrildi: 1 genç hayatını kaybetti!
20 Temmuz 2019 Okunma: 30789 Asayiş
Sağ kurtulan olmadı; 7 ölü
21 Temmuz 2019 Okunma: 18402 Asayiş
Karaman'da işyeri önünde silahlı saldırı
19 Temmuz 2019 Okunma: 14175 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın