Karamandan.com

Karamandan.com

21 Mart 2019 Perşembe
İzmir Araç Kiralama
ZGR rent a car, sektöründe öncü olan firma, müşterileri için birçok kolaylık ve yenilikler sunuyor.
Kategori : Yaşam
15 Şubat 2019 17:57
 
İzmir Araç Kiralama

ZGR rent a car, sektöründe öncü olan firma, müşterileri için birçok kolaylık ve yenilikler sunuyor. Bu kolaylıkların başında tek tıkla araç kiralama sistemi gelmektedir.

ZGR rent a car, gelişmiş site ara yüzü ile zahmetsiz bir şekilde ve ofise gelmeden araç kiralama sistemi sunmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda Vip transfer hizmeti sunan ZGR rent a car, İzmir rent a car ihtiyacı olanların her daim yanında yer almaktadır.

Yılların getirmiş olduğu profesyonellikle birlikte inovatif fikirleri harmanlayarak müşteri memnuniyeti sağlayan firma, aynı zamanda güvenli site yapısı ve ödeme seçenekleriyle de müşterilerinin takdirini kazanmayı başarmıştır. Bünyesinde bulundurmuş olduğu, 4+1 araçtan 14+1 araca kadar, ekonomik sınıftan Premium sınıfa kadar birçok araç ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmada bulunan araçlar, her segment ihtiyacını karşılayacak düzeyde. A ve B segmenti ile küçük boyutlu araçlar sevenlere, C ve D segmenti ile sedan ve büyük sedan araç sevenlere, ben dağ bayır dolaşacağım diyenler için Crossover ve SUV sevenlere ve E segmenti ile elit imaj çizmek isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

İzmir araç kiralama sisteminde farklılık oluşturan ZGR rent a car, İzmir havalimanı rent a car, ihtiyacı için de müşterilerine hizmet vermektedir. ZGR rent a car, istek doğrultusunda müşterisini havalimanında karşılayarak aracı teslim etmektedir. Firmanın bir başka hizmeti ise kiralama öncesi ve sonrası her türlü sorun, arıza da destek verebilmesidir. Kiralama sonrası araç içi veya araç dışı oluşabilecek teknik sorunlara ZGR car asistan ile anında çözüm üretebilmektedir. Firma vermiş olduğu destekler ile müşteri dostu olmuş durumda. Hiçbir şekilde müşterilerini mağdur etmeyen ZGR rent a car, her türlü sorun, istek, öneri ve destek için 7/24 0232 232 09 47 numaralı müşteri temsilcisi ile canlı destek vermektedir. Müşteri dostu ZGR rent a car ayrıcalıklarından faydalanabilmek için aşağıdaki linkten siteye ulaşabilir ve istediğiniz aracı uygun fiyatlara kolay bir şekilde rezervasyon yapabilir ve sorunsuz kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

ZGR Rent a Car İzmir Havalimanı Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Adres koordinatları 38.324166, 27.136790

Okunma : 932
Foto galeri
ak parti
guney sigorta
tekin
maboto
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 15635 Gündem
Karaman’da bıçaklanarak öldürülen adam defnedildi.
17 Mart 2019 Okunma: 10691 Asayiş
TOKİ'den Karaman'da Kurasız Ev Satışı
18 Mart 2019 Okunma: 9983 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın