Karamandan.com

Karamandan.com

21 Mayıs 2019 Salı
İzmir Araç Kiralama
ZGR rent a car, sektöründe öncü olan firma, müşterileri için birçok kolaylık ve yenilikler sunuyor.
Kategori : Yaşam
15 Şubat 2019 17:57
 
İzmir Araç Kiralama

ZGR rent a car, sektöründe öncü olan firma, müşterileri için birçok kolaylık ve yenilikler sunuyor. Bu kolaylıkların başında tek tıkla araç kiralama sistemi gelmektedir.

ZGR rent a car, gelişmiş site ara yüzü ile zahmetsiz bir şekilde ve ofise gelmeden araç kiralama sistemi sunmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda Vip transfer hizmeti sunan ZGR rent a car, İzmir rent a car ihtiyacı olanların her daim yanında yer almaktadır.

Yılların getirmiş olduğu profesyonellikle birlikte inovatif fikirleri harmanlayarak müşteri memnuniyeti sağlayan firma, aynı zamanda güvenli site yapısı ve ödeme seçenekleriyle de müşterilerinin takdirini kazanmayı başarmıştır. Bünyesinde bulundurmuş olduğu, 4+1 araçtan 14+1 araca kadar, ekonomik sınıftan Premium sınıfa kadar birçok araç ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmada bulunan araçlar, her segment ihtiyacını karşılayacak düzeyde. A ve B segmenti ile küçük boyutlu araçlar sevenlere, C ve D segmenti ile sedan ve büyük sedan araç sevenlere, ben dağ bayır dolaşacağım diyenler için Crossover ve SUV sevenlere ve E segmenti ile elit imaj çizmek isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

İzmir araç kiralama sisteminde farklılık oluşturan ZGR rent a car, İzmir havalimanı rent a car, ihtiyacı için de müşterilerine hizmet vermektedir. ZGR rent a car, istek doğrultusunda müşterisini havalimanında karşılayarak aracı teslim etmektedir. Firmanın bir başka hizmeti ise kiralama öncesi ve sonrası her türlü sorun, arıza da destek verebilmesidir. Kiralama sonrası araç içi veya araç dışı oluşabilecek teknik sorunlara ZGR car asistan ile anında çözüm üretebilmektedir. Firma vermiş olduğu destekler ile müşteri dostu olmuş durumda. Hiçbir şekilde müşterilerini mağdur etmeyen ZGR rent a car, her türlü sorun, istek, öneri ve destek için 7/24 0232 232 09 47 numaralı müşteri temsilcisi ile canlı destek vermektedir. Müşteri dostu ZGR rent a car ayrıcalıklarından faydalanabilmek için aşağıdaki linkten siteye ulaşabilir ve istediğiniz aracı uygun fiyatlara kolay bir şekilde rezervasyon yapabilir ve sorunsuz kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

ZGR Rent a Car İzmir Havalimanı Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Adres koordinatları 38.324166, 27.136790

Okunma : 1031
Foto galeri
maboto
guney sigorta
EKSPERTİZ
KORKMAZLAR
Gündem haberleri
Karaman'da mera kavgası 4 yaralı
18 Mayıs 2019 Okunma: 15225 Asayiş
Karaman'da gençlerin intihar girişimleri arttı
18 Mayıs 2019 Okunma: 14709 Asayiş
Eski muhtar bacanağını ve iki çocuğunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 9750 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın