Karamandan.com

Karamandan.com

01 Ekim 2020 Perşembe
İnstagram’da takipçi alma
Instagram'ın yeri gün geçtikçe daha sağlam hale geliyor ve daha çok kişi tarafından kullanılmaya başlanıyor.
Kategori : Yaşam
22 Mart 2018 09:08
 
İnstagram’da takipçi alma

Instagram'ın yeri gün geçtikçe daha sağlam hale geliyor ve daha çok kişi tarafından kullanılmaya başlanıyor. Yeni özelliklerle birlikte instagram artık butiklere, üzerine mouse ile gelindiğinde fiyat gösteren bir yenilik sundu. Bu yenilik henüz herkese yayılmasa da bir süre sonra herkesin hizmetine gireceği aşikar.

Bu güzel platformu kullananlar, en çok dikkat ettikleri şeyin takipçi sayısı ve beğeni sayısı olduğunu defalarca belirttiler. Takdir edersiniz ki milyonlarca takipçisi olan birinin fotoğrafları 50-60 beğeni ile sınırlı kalıyorsa ortada büyük bir problem olduğundan bahsedilebilir.

Yapılan tüm araştırmalar gösteriyor ki takipçi sayısını artırmak isteyenlerin bir bölümü başlarda ufak ufak takipçi satın alıyorlar ve böylece hesabın güvenilirliğini ve tanınırlığını artırmayı hedefliyorlar.

Bilindiği üzere instagram takipçisi satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken konu satın aldığınız yerin güvenirliği ve bot kullanıp kullanmadığı. Eğer bot kullanılmıyor, bir uygulamayı beğenenler takipçi olarak gönderiliyorsa bu diğerine göre oldukça etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor.

Vip insagram takipçi sitesinde 10.000 adet takipçi 100 TL gibi piyasaya göre oldukça cüz-i bir miktarda gönderiliyor. Bu web sitesinin bir diğer özelliği instagram takipçi satın almak isteyenlerin dışında bir de ücretsiz olarak sürekli takipçi elde etmek isteyenlere de büyük avantaj sağlaması.

Nasıl oluyor bu iş, biraz açıklar mısınız?

Web sitesi, belirli aralıklarla ( genelde 30 dakika ) siteye giren herkese hem beğeni, hem takipçi yollama taahhüdünde bulunuyor. Hal böyle olunca siteye bir kere giren kişi tekrar tekrar girerek takipçi sayısını ücretsiz bir şekilde ama yavaş yavaş artırıyor. Birçok sistemin ücretli verdiği bu hizmeti, vip instagram takipçi sitesi halkın sitesi olduğu için ücretsiz sunabiliyor.

Yapılan bunca güzel hareket, karşılığını derin bir saygıya bırakıyor ve bugün instagram takipçi denilince aklımıza ilk olarak vip geliyor.

 

 

Okunma : 38171
Gündem haberleri
Alt geçitte akıl almaz kaza
28 Eylül 2020 Okunma: 9194 Asayiş
Karaman'da 11 bin kişi bu bölgede çalışıyor
29 Eylül 2020 Okunma: 6578 Ekonomi
Bir kişiyi dayakla hastanelik eden 3 zanlı tutuklandı
30 Eylül 2020 Okunma: 5803 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın