Karamandan.com

Karamandan.com

01 Aralık 2020 Salı
Instagram Fenomeni Pedram Mokhtari: Hayallerini Anlatma Göster
Sosyal medya kişilerin kendi tanıtımlarını yapacağı en etkili araçlardan biri haline geldi.
Kategori : Yaşam
14 Temmuz 2020 10:14
 
Instagram Fenomeni Pedram Mokhtari: Hayallerini Anlatma Göster
karaman

Sosyal medya kişilerin kendi tanıtımlarını yapacağı en etkili araçlardan biri haline geldi. Instagram’da fenomen olan İran’lı Pedram Mokhtari “Hayallerini anlatma göster” sloganıyla takipçilerine tavsiyelerde bulunuyor.

Genç yaşına rağmen yaşadığı lüks hayatla ilgi çeken Pedram Mokhtari “Genç yaşımda alanımda başarılı işlere imza attım. Yaptığım işler yabancı para alım-satımı, gayrimenkul alım-satım ve otomobil sergisidir. Sahip olduğum her şeyi kendi kazançlarımla aldım. Bu sayede Instagram’da oldukça fazla takipçi kazanarak popüler oldum. Türkiye’de gerçekleştireceğim projeler için çalışmalara başladım ve kısa sürede hayata geçireceğim. Türkiye’de yapacağım işler için çok heyecanlıyım” açıklamalarında bulundu.

İran’da doğan ve Mart 1992 doğumlu olan Pedram Mokhtari eğitimini 2016 yılında İsfahan Üniversitesi'nde M.B.A'da lisans derecesinde tamamladı. Kardeşleri de kendisi gibi İran’da oldukça popüler. “Kardeşim Pooyan Mokhtari, popüler bir İran şarkıcısı ve kız kardeşim Nikta Mokhtari, çok sayıda takipçisi olan popüler bir blog yazarı, babam doktor.” sözleriyle ailesinden bahsetti.

Pedram Mokhtari “Çocukluğumdan beri buraya gelmek için çok uğraştım ve sahip olduğum her şey sıkı çalışmamın getirisidir. Kendimi istediğim her şeye sahip olacak güçte hissediyorum. İstediğim her şeyi başarabilecek zengin ve başarılı bir insanım. Hayat felsefem Asla pes etme, bugün zor yarın daha zor ama yarından sonra mutlaka senin için aydınlık bir gün olacak” sözleriyle çalışma hırslı ve azimli biri olduğundan bahsediyor.

 

Okunma : 1108
Foto galeri
sağlam pen
Yavuzlar iplik
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman pandemide ne durumda?
30 Kasım 2020 Okunma: 11187 Sağlık
KARAMAN'DA İNANILMAZ İŞ KAZASI
29 Kasım 2020 Okunma: 8414 Asayiş
Genç Kadın Sokak Ortasında Bıçaklandı
30 Kasım 2020 Okunma: 7472 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın