Karamandan.com

Karamandan.com

21 Nisan 2018 Cumartesi
Globowax Karaman Hizmete Girdi
Globowax Karaman, Araç temizliğinde susuz devrim yaparak nano teknoloji ürünler ile boyaya ve aracınızın herhangi bir aksamına zarar vermeden ilk günkü haline getiriyor.
Kategori : Yaşam
02 Ağustos 2017 10:00
 
Globowax Karaman Hizmete Girdi

Globowax Karaman, Araç temizliğinde susuz devrim yaparak nano teknoloji ürünler ile boyaya ve aracınızın herhangi bir aksamına zarar vermeden ilk günkü haline getiriyor. 

 "Globowax Karaman olarak iç ve dış araç temizliğinin yanında motor temizliği ve bakımı, pasta cila, zift temizliği, boya koruma, koltuk temizliği ve bakımı işlemlerini yapabilmekteyiz." diyen Globowax Karaman Şirket Sorumlusu Halil Ertap Karamandan.com'a yaptığı açıklamada: "Globowax 9 yıldır Türkiye'de faaliyet gösteren her geçen gün bayii ağını genişleten kurumsal yapıya sahip bir firma. Bizde Karaman bayiisi olarak 71. bayiisiyiz. Karaman'a farklı bir oto yıkama kültürü getirmek istiyoruz. Araç temizliğinde susuz devrim sloganı ile yola çıkyoruz. Susuz arabamı yıkanır evet yıkanır. Kullandığımız nano teknoloji ürünler ile boyaya ve aracınızın herhangi bir aksamına zarar vermeden aracınızı ilk günkü haline getiriyoruz.

Birkaç yıkama sonrasında aracınızın üzerinde toz birikmediğini göreceksiniz. 7 yıkama sonrası yağmur yağarken camınızda suyun durmadan akıp gittiğini görüş mesafenizin düşmediğini görebileceksiniz. Jantlarınız birkaç yıkama sonunda balata tozu tutmayacak. Nano teknoloji ürünlerimiz aracınızın boyasını güneş ışınlarından korur. Aracınızın motorunu gazla ve suyla değil, beyin kısmını sarıp sarmalayarak değil nano teknoloji ürünlerimiz ile birkaç saat içerisinde özenle yıkıyor tertemiz haliyle yağsız, passız teslim ediyoruz. Globowax Karaman olarak susuz yıkamayı tercih etmeyen araç sahiplerimiz içinde sulu yıkama bölümümüz hizmetinizde. İster köpükle isterseniz nano teknoloji ürünlerimiz ile aracınızı temizleyebiliyoruz. 

Arayın gelelim hizmetimiz ile vakti olmayan, yoğun iş temposundan aracının bakımını ihmal eden Karaman halkımızın hizmetindeyiz. Aracınızı bulunduğunuz yerden alıp, temizleyip tekrar teslim ediyoruz. Pazar günleri açığız. Siz aileniz ile kahvaltı keyfi yaşarken biz aracınızı yıkayıp evinize tekrar getiriyoruz ki alışverişe, pikniğe, geziye tertemiz aracınız ile çıkın."dedi.

Cumartesi pazarı civarında Birlik Ekmek Fırını sokağında hizmetinizdeyiz.
Globowax Karaman
Cedit Mah. 319. Cad. No.2 Karaman
Telefon: 212 81 95

Araçlar bu dükkanda nano teknoloji ile susuz yıkanıyor uzun süre kirlenmiyor.

Globowax - Dry Car Care Yeni Nesil "Oto Kuru Temizleme" Konsepti ile Aracınız;

-En önemli hayat kaynağımız olan Su kullanılmayarak temizlenecektir.
-Temizlenirken klasik yöntemdeki gibi araçlarınızın başında temizlenmesi için beklemenize gerek kalmayacaktır.
-Solüsyonlarda ki "UV" koruyucu sayesinde güneşin olumsuz ışınlarından en az seviyede etkilenecektir.
-solüsyonların anti-statik koruması sayesinde daha geç toz tutacak ve kirlenecektir.
-Solüsyonların cilalama özelliği sayesinde cilalanıp parlatılacaktır.
-Temizlenirken klasik yıkama istasyonlarına götürüldüğünde karşılaşabilecek tüm olumsuzluklardan uzak kalacaktır.
-Klasik yöntemlerdeki gibi yıkandıktan sonra cam açmamıza engel olan ıslaklık sorunu ortadan kalkacaktır.
-Temizlenirken solüsyonlar kullanılacaktır.
-Solüsyonların sahip olduğu, araç yüzeyini koruma özelliği ile klasik yöntemle temizleme işlemine oranla daha uzun süre temiz kalacaktır. Bu sayede klasik yönteme kıyasla araçlarınızı temizletme sayınız azalacaktır.

DOĞADAN KOPYALANAN TEKNOLOJİ LOTUS ETKİSİ

Lotus çiçeği, Nelumbo cinsinden yağmur ormanlarında yaşayan bitki türlerine verilen ad. Yaprak yapısı üzerindeki nano sivrilikler yapışmayı önler, su gibi kapiler çekim tutunması olan maddelerde bile statik iticilik özelliğini korurlar. Bu nano tepecikler üzerinde biriken her yabancı partikül adeta bilardo topları gibi çarpışarak yaprak üzerinden kayar. Bitkinin bu özelliği yeni geliştirilen teknolojide kullanılmaktadır.

Temizlik işleri bu sayede kolaylaşmış, bu iş için gerekli zamandan azalmalar olmuş ve temizlik maddelerinin kullanılması yalnızca istisnai hallerde zaruri olmuştur.

Bu durum sağlık açısından temizliğe önem vermeleri gerekenler için tatbik edilmesi arzu edilir bir konu haline gelmiştir. Bu husus ayrıca temizlik işlerini kolaylaştırmak ve değerli mallarını uzun süreli olarak, kir ve çevre şartlarından korumak isteyenler için de önemli olmuştur.

Okunma : 5840
Foto galeri
Gündem haberleri
SON DAKİKA: KARAMAN
18 Nisan 2018 Okunma: 26164 Gündem
FETÖ'NÜN KARAMAN İMAMI BÖYLE YAKALANDI
19 Nisan 2018 Okunma: 13324 Asayiş
ÇARESİZCE YARDIM BEKLİYORLAR
19 Nisan 2018 Okunma: 9541 Yaşam
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın