Karamandan.com

Karamandan.com

17 Ocak 2021 Pazar
EMANET ÇOCUK SATILDI İDDİASI
Karamanlı Ayfer Coşar adlı kadın 18 yıl evvel emanet bıraktığı çocuğun satıldığını iddia etti.
Kategori : Yaşam
12 Ocak 2021 22:19
 
EMANET ÇOCUK SATILDI İDDİASI

Karamanlı Ayfer Coşar adlı kadın 18 yıl evvel emanet bıraktığı çocuğun satıldığını iddia etti.

ATV ‘de yayınlanan Esra Erol’da adlı programa çıkan Karaman Ermenek İlçesi Güneyyurt Beldesinde yaşayan Ayfer Coşar adlı kadın 18 yıl evvel 7 aylık bebeğini iki günlüğüne iş için şehir dışına çıkacağı için Durmuş Öğülmüş ve Tezcan Koçak çiftine emanet ettiğini fakat döndüğünde çocuğun ortada olmadığını iddia etti.

DURMUŞ’U DÖVDÜRDÜM

Coşar, çocuğunu emanet ettiği kişilere çocuğunun nerede olduğunu sorduğunda Durmuş Öğülmüş “Senin çocuğunu para karşılığı Ali-Fadime Güneş çiftine sattım” demesi üzerine çocuğunu aradığını söyledi. Çocuğu emanet ettiği Durmuş Öğülmüşü dövdürerek çocuğun kimde olduğunu öğrendiğini söyleyen Ayfer Coşar ailenin kendisine çocuğunu yıllarca göstermediğini iddia etti

Ali-Fadime Güneş ailesi ise çocuğu para karşılığı satın almadıklarını, çocuğun kimsesiz ve bakıma muhtaç olduğu için Durmuş Öğülmüş’ten aldıklarını söylediler.

YAYLADA DOĞURDUM

Çocuğun şimdiki resmi annesi Fadime Güneş ise: 7 aylık bebeği ben doğurmadım ama bebeğin annesi benim. Hastalandı baktım. Makyaj yapıp gezmedim, keçi güttüm bu çocuğa baktım. Çocuğu resmi olarak evlatlık edinebilmek için annesini 6 yıl aradık. Bulamadık. En son Konya’da uygunsuz ortamlarda bulduk. Daha sonra yine izini kaybettik. Çocuğun kimliği olmadığı için okul hastane gibi kurumlarda sorun çıktı. Ben de mahkemeye başvurdum. Çocuğu üstüme almak istedim. Bana doğum belgesini sordular. Yaylada doğurdum belge yok dedim ve çocuğu üzerime resmi olarak aldım” dedi.

Mevzubahis çocuğun bugün 18 yaşında olduğunu düşünürsek, öz annesini mi yoksa üvey annesini mi seçerek hayatına kiminle devam edeceğine kendisinin karar vereceğidüünülüyor.

Okunma : 4452
Foto galeri
guney sigorta
sağlam pen
karaman


Yavuzlar iplik
Gündem haberleri
Karamanlı İşçilere önce gözaltı, sonra 8 Bin lira ceza iddiası
13 Ocak 2021 Okunma: 21747 Ekonomi
Karaman’da dev operasyon: 34 gözaltı
16 Ocak 2021 Okunma: 7975 Asayiş
Karaman'da korona aşılaması başladı
14 Ocak 2021 Okunma: 6176 Sağlık
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın