Karamandan.com

Karamandan.com

20 Şubat 2020 Perşembe
Dekoratif Kültür Taşı ve Kültür Tuğlası
Son yıllarda dekorasyonların en gözde malzemesi kültür taşları ve kültür tuğlaları oldu.
Kategori : Yaşam
10 Eylül 2019 09:08
 
Dekoratif Kültür Taşı ve Kültür Tuğlası

Son yıllarda dekorasyonların en gözde malzemesi kültür taşları ve kültür tuğlaları oldu.  Ev ve iş yerlerinin dış cepheleri ve iç cephe duvarları kültür taşıyla ve kültür tuğlasıyla kaplanarak mekânlarda doğal bir güzellik yaratılıyor. Birbirinden farklı doku özellikleri ve renkleri olan yüzlerce kültür taşı çeşidi, mimar ve mühendislerin de farklılık yaratan projelere imza atmalarını sağlıyor. Prestijli yapılarda kültür taşlarının kullanıldığını ve yapıların daha da değer kazandığını görüyoruz. Kültür taşları doğada bulunan ve çok eski tarihlerden beri yapılarda kullanılan taşların bire bir kopyalanmasıyla elde edilen taşlardır. Böylece dekoratif kültür taşı kullanılan mekânlar hem doğanın güzelliklerini hem de tarihin izlerini yansıtır.

Mekânların dış cephelerine uygulanan kültür taşı ve kültür tuğlası kaplamaları şehir estetiğini de etkiliyor ve daha doğal, daha sıcak bir görsellik ortaya çıkıyor. Kültür taşı ile kaplanmış bir mekânda, bir cafe ya da restoranda otantik bir atmosfer oluşuyor. Otantik mekânlar son yıllarda müşterilerin de daha fazla ilgisini çekiyor. Evlerin iç mekân dekorasyonlarında da dekoratif kültür taşları ve kültür tuğlaları son yılların trendi oldu. İç cephe duvarlarının bir bölümüne veya tamamına taş uygulama yapılabilir.

İç mekânda özellikle şömine ve barbekü çevresinde dekoratif kültür tuğlası mükemmel bir görüntü oluşturuyor. Bahçe duvarı kaplamalarında, apartman veya evlerin dış girişlerinde de tuğlalar farklı bir güzellik yaratıyor. Taş kaplamanın sağladığı görsellik dışında başka avantajları da bulunuyor.

Dekoratif taşlar doğallara göre daha hafif ve ince oluyor. Bu da uygulama kolaylığı sağlıyor. Isı ve ses yalıtım özellikleri bulunuyor, darbelere ve iklim şartlarına karşı dayanıklı oluyor. Kolayca temizleniyor ve bakım giderleri olmuyor. Dekoratif taş kaplama ile mekânlar daha sağlıklı ve daha estetik oluyor. En kaliteli ve en ekonomik dekoratif taş çeşitlerini Uğur Ticaret firmamızda bulacaksınız. Taş çeşitlerimizi web sitemizde de görebilir ve yurdun her yerinden sipariş verebilirsiniz. Firmamız en kaliteli kültür taşı markası olan Artpietra markasının ürünlerini satmaktadır.

Uğur Cephe Kaplama

www.ugur-ticaret.com - info@ugur-ticaret.com

0 212 321 28 84 - 0 532 215 52 76

Okunma : 549
Gündem haberleri
Satılık araç ilanlarına iki zorunluluk geliyor
17 Şubat 2020 Okunma: 28794 Gündem
Karaman'a Büyük Saygısızlık
16 Şubat 2020 Okunma: 18143 Gündem
Karaman'a Yağışlı ve Soğuk Hava Geliyor!
19 Şubat 2020 Okunma: 14442 Karaman Hava Durumu
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın