Karamandan.com

Karamandan.com

14 Ağustos 2020 Cuma
CHP Karaman Örgütü Kongreye Hangi Adayla Gidiyor?
CHP, Karaman Merkez İlçe Başkanlığı için kongreye gidiyor, mevcut başkan Ahmet Tanju Kuytan aday olmayacağını açıkladı, peki aday kim?.
Kategori : Siyaset
15 Ocak 2020 23:20
 
CHP Karaman Örgütü Kongreye Hangi Adayla Gidiyor?

CHP, Karaman Merkez İlçe Başkanlığı için kongreye gidiyor, mevcut başkan Ahmet Tanju Kuytan aday olmayacağını açıkladı, peki aday kim?...

18 Ocak 2020 Cumartesi günü Saat:10.00'da Yunus Emre Konferans Salonunda gerçekleştirilecek genel kurula gazetecileri ve Karaman halkını davet eden CHP Karaman Merkez İlçe Başkan Ahmet Tanju Kuytan Karamandan.com'a verdiği demeçte kongrede aday olmayacağını söyledi.

HAKKIMI HELAL EDİYORUM

"Sayın genel başkanımızın yürüttüğü iktidar yürüyüşünde bana verilen görevi yerine getirdiğim inancıyla bu güne kadar geldim." diyen Kuytan açıklamasında; " Bundan sonraki adımın iktidar koşusuna evrildiği düşüncesiyle ve bu koşunun bir bayrak yarışına olan inancımla bayrağı devretmeye karar verdim."dedi.

Kuytan; "Nasıl ki bayrak yarışında koşan sporcular son düzlükte bayrağı genç koşucuya verip yarışı " iktidarı" hedeflerse bende bu düşünceyle bayrağı devretme kararı aldım. Bu güne kadar yapmış olduğum mücadelenin onuruyla bırakıyorum. Ben hakkımı herkeze helal ediyorum." dedi

ADAY KİM OLACAK?

Cumartesi günü yapılacak kongrede aday olamyacağını açıklayan Kuytan kongreye tek adayla gidileceğini ifade etti. Buna göre "CHP Merkez İlçe Kongesinde ilçe başkan adayımız Av. Ahmet Recai Evcen'dir" diyen Kuytan "Ben partide bir başkan değil partimin bir neferi ve Mustafa Kemal Atatürk'ün askeri olarak görev yaptım. Bundan dolayı vicdanım rahat olarak görevimi devrediyorum." ifadelerini kullandı.

Okunma : 2985
Foto galeri
guney sigorta
EKSPERTİZ
karaman


Gündem haberleri
Düğün kavgası mahalleyi ayağa kaldırdı
12 Ağustos 2020 Okunma: 16390 Asayiş
Müjdeli Corona haberi geldi
10 Ağustos 2020 Okunma: 9512 Sağlık
Polonyalı gençler Karaman’da faaliyete başladı
10 Ağustos 2020 Okunma: 9312 Eğitim
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın