Karamandan.com

Karamandan.com

23 Temmuz 2018 Pazartesi
Buğdaycı; şehrin sorunu hepimizin sorunudur
Osman Buğdaycı; Bölgemiz gelişmekte olan bir bölge.
Kategori : Yaşam
26 Temmuz 2017 18:34
 
Buğdaycı; şehrin sorunu hepimizin sorunudur

Osman Buğdaycı; Bölgemiz gelişmekte olan bir bölge. İmar ve şehirleşme konusunda çözüm bekleyen sorunlarımız hepimizin ortak sorunlarıdır.” dedi. 

“Bu sorunların çözülmesi ancak bu işte uzman kişilerin bir araya gelmesi ile mümkündür.” Diyen Osman Buğdaycı Harita Mühendislik İnş. ve Taah. San. Tic. Ltd. Şti. sahibi Osman Buğdaycı Karamandan.com’a yaptığı açıklamada şirketi ile ilgili bilgilere yer verdi.

Buğdaycı: “Şirketimiz imar uygulamaları, halihazır harita yapım işi, kamulaştırma haritaları, plankote ve kübaj hesapları, enerji nakil hatları, arasa ve arazi tespitleri, ülkemiz genelinde ihale edilen inşaat işleri ve her türlü mühendislik hizmetlerinin çözümünde hizmet vermek amacıyla bugüne kadar elde ettiği bilgi ve tecrübeleri çağımızın son teknolojik imkanlarını da kullanarak yaşadığı çevreye ve ülkemize hizmet etmektedir.

Öncelikli olarak bölgemiz gelişmekte olan bir bölgedir. Birçok mühendislik yatırımı yanı sıra imar ve şehirleşme konusunda çözüm bekleyen sorunlarımız bulunmaktadır. Bu sorunlar yaşadığımız bölge açısından hepimizin ortak sorunlarıdır. 

SORUNLAR BİR ARAYA GELEREK ÇÖZÜLÜR

Bu sorunların çözülmesi ancak bu işte uzman kişilerin bir araya gelmesi ile mümkündür. OSMAN BUĞDAYCI HARİTA MÜHENDİSLİK İNŞ. VE TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak bunu kendimize misyon edindik ve her biri kendi alanında uzman çözüm ortaklarımız ile hem hizmette kaliteyi arttırmış hem de zaman tasarrufu yapmış olduk.

Güneş enerjisi ile elektrik üretimi işi, imar açısında sıkıntılı bölgelerde imar (18. Madde) uygulaması işi, en son yapımını tamamladığımız Karaman Merkez Şeyh Şamil Mahallesi Yağmursuyu Kollektör Hattı inşaatı işi gibi birçok iş kolunda çözüme gidilebilmesi için farklı mühendislik kollarının, şehir palancılarının ve mimarların bir araya gelmesini gerektirmektedir.

Bu sebepten dolayı işlerin çözümünü TEK BİR ÇATI altında bünyemizde toplayarak,  mühendislik çözümlerine farklı bir bakış açısı getirdik.  Sorununa çözüm arayan insanlarımızı oraya buraya göndermek yerine, birçok kurum ve kuruluşla ayrı ayrı görüşme yapma sıkıntısından kurtararak tek merkezli olarak sıkıntılarını gidermeyi başardık. Bunun bize sağladığı en büyük kazanç karşımızda yüzleri gülen kişiler görmek oldu. 

Bu sebepten ötürü rakibimiz olarak hep kendimizi gördük ki her zaman daha iyisini yapabilelim.”dedi.


OSMAN BUĞDAYCI HARİTA MÜHENDİSLİK İNŞ. VE TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES: KİRİŞÇİ MAH. 47. SOKAK NO:10/21 A. TALAT DURU İŞ MERKEZİ KAT:3 KARAMAN
TELEFON: 0533 660 43 67 – 0338 212 64 64

Okunma : 5231
Foto galeri
Gündem haberleri
Yanlışlıkla kendi çocuğunu öldürdü
22 Temmuz 2018 Okunma: 23434 Yaşam
9 KİŞİ İLE BASTILAR, ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER
19 Temmuz 2018 Okunma: 19312 Asayiş
Feci kaza: 4 ağır yaralı
21 Temmuz 2018 Okunma: 16707 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın