Karamandan.com

Karamandan.com

21 Temmuz 2019 Pazar
Başınız Böceklerle Dertte mi?
Eğer evinizi ya da iş yerinizi böcekler ya da fare, yılan vb.
Kategori : Yaşam
23 Mart 2019 22:18
 
Başınız Böceklerle Dertte mi?

Eğer evinizi ya da iş yerinizi böcekler ya da fare, yılan vb. haşere türleri istila ettiyse, telaşlanmanıza gerek yok. Bu tip haşere problemlerinden sadece bir saat içinde ve 80-100 TL ücret karşılığında kurtulabilirsiniz.

Böcek ilaçlama sektöründe hizmet veren şirketler, profesyonel yöntemler kullanarak yani “yeni nesil böcek ilaçlama” yöntemlerinden faydalanarak tüm haşere sorunlarından kısa süre içinde kurtulmanızı sağlıyorlar. Tabi her şirketten yardım almanız da doğru olmayabilir. İstanbul’da faaliyet gösteren ve sayıları 1000’e yaklaşan böcek ilaçlama şirketleri arasında sadece 150 tanesi veya biraz daha fazlası Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat alan ve uygulamalar konusunda yeterlik belgesine sahip olan firmalar.

Yani İstanbul’da veya ülkemizdeki diğer illerde bahsettiğimiz hizmeti sunan böcek ilaçlama şirketlerinin sektördeki toplam şirketlere oranı %15-20 aralığında kalıyor. Dolayısıyla böcek sorunundan kesin bir şekilde kurtulmak istiyorsanız, sorunuz konusunda yardım alacağınız böcek ilaçlama şirketini doğru şekilde tespit etmelisiniz.

Böcek İlaçlama Şirketi Seçimi

Böcek ilaçlama şirketini belirlerken ilk dikkat etmeniz gereken nokta, şirketin Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ruhsata sahip olup olmadığıdır. Çünkü bakanlıktan ruhsat alan firmalar, insan sağlığına zarar vermeyen ilaçları ve yöntemleri kullanarak ilaçlama yapıyorlar. Sağlık Bakanlığı tarafından yakın aralıklarla gerçekleştirilen denetimlere tabi olan bu firmalar, böcek sorununu sağlığınıza veya mülkünüze zarar vermeden çözmeyi garantileyen firmalar olarak gösterilebilirler.

Ruhsat ve yeterlik belgeleri konularında sorunu olmayan şirketler arasında daha önce yaptığı çalışmalarda takdir toplamış olan firmalarla çalışmanızı öneririz. Çünkü bu tip referanslara sahip olan firmalar yani http://www.bocekilaclamaistanbul.net/ adresindeki şirket gibi firmalar, başarılı uygulamalar yaptığını kanıtlamış olan şirketlerdir. Dolayısıyla tüm haşere ve böcek sorunlarından kurtulmanızı sağlayan haşere kontrol uygulamalarını yapabileceklerini kanıtlayan firmalardır. Önerimiz, bu tip firmalardan yardım almanız yönünde olacaktır.

Okunma : 1082
EKSPERTİZ
maboto
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'da traktör devrildi: 1 genç hayatını kaybetti!
20 Temmuz 2019 Okunma: 27718 Asayiş
Karaman'da işyeri önünde silahlı saldırı
19 Temmuz 2019 Okunma: 12501 Asayiş
Düğünde açılan ateşte gelin yaraladı
19 Temmuz 2019 Okunma: 10815 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın