Karamandan.com

Karamandan.com

25 Şubat 2018 Pazar
Ölümden döndü
Van'da Diyanet İşleri Başkanı Görmez ve davetliler ölümden döndü.
Kategori : Ulusal
19 Mayıs 2017 16:13
 
 Ölümden döndü

Van'da Diyanet İşleri Başkanı Görmez ve davetliler ölümden döndü.

Van’da düzenlenen temel atma töreninde aniden bastıran fırtına nedeniyle platformun kısmen çökmesi sonucu Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli adeta ölümden döndü.

Van İl Müftülüğü için Eski Araştırma Hastanesi yakınlarında yapılacak bina için temel atma töreni düzenlendi. Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Van Valisi İbrahim Taşyapan, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Van İl Müftüsü Nimetullah Arvas, kurum amirleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı tören, aniden esen fırtınanın azizliğine uğradı.

AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay’ın konuşması sırasında davetliler için kurulan platformun demir ayaklıkları fırtına nedeniyle yerinden çıktı. Yaşanan çökme esnasında davetliler etrafa kaçışırken, Mehmet Görmez ise korumalar tarafından alandan çıkarıldı. 

Aralarında Mehmet Görmez’in de bulunduğu çok sayıda davetli adeta ölümden döndü. Fırtına nedeniyle kısa süreliğine ara verilen tören, daha sonra butona basılarak temele ilk harcın dökülmesiyle son buldu. Görmez ve beraberindekiler ise daha sonra buradan ayrıldı.

Okunma : 1570
Gündem haberleri
Burası Karaman Devlet Hastanesi
21 Şubat 2018 Okunma: 35467 Gündem
Öldüresiye Dövdüler
22 Şubat 2018 Okunma: 29555 Asayiş
Karaman'a Şehit Ateşi Düştü
25 Şubat 2018 Okunma: 21983 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın