Karamandan.com

Karamandan.com

11 Temmuz 2020 Cumartesi
karaman

Mehmet Sarı "Ramazan Bayramı" mesaj yayımladı
Önder Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Karaman Önder İmam-Hatipliler Derneği Başkanı Mehmet Sarı "Ramazan Bayramı" vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
Kategori : Türkiye Gündemi
24 Mayıs 2020 20:44
 

Önder Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Karaman Önder İmam-Hatipliler Derneği Başkanı Mehmet Sarı "Ramazan Bayramı" vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Mehmet Sarı mesajında;
"Ramazan-ı Şerif ayında orucun derin manevi eğitimini, iftar ve sahurun bereketini, Kur'an tilavetinin kalbimizde huşu uyandırmasının sevincini gönülden hissederek gönüllerimizi coşturup maneviyatımızı kuvvetlendirdik.
Camilerimizde cemaatle namaz kılamamanın burukluğunu yaşadık ancak hanelerimiz aileyle oluşturulan cemaat namazlarıyla canlılık kazandı. Ellerimiz her zamankinden daha çok iyiliğe açıldı.
Fakirleri, kimsesizleri gözeterek, düşkünlere yardım ederek yardımlaşmanın ve dayanışmanın, hayırda yarışmanın, yaraları sarmanın en güzel örneklerini sergiledik. Bizde Karaman Önder olarak "Bir Mezun Bir Yetim" projemiz ile başta yetim, öksüz öğrencilerimiz olmak üzere ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yaptığımız yardımlar ile sevinçlerine ortak olduk. Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi ailelere ayni ve nakdi yardımlarda bulunduk.
Bu çalışmalarımızda zekat ve fitrelerini bize ulaştıranlara ve bizi bu hayra vesile kılan tüm hayırseverlerimize bu vesileyle teşekkür ederiz. Allah razı olsun.

Tüm bu iyilik ve güzelliklerin iç dünyamıza kattığı sevinçle Ramazan Bayramına ulaştık.
Bayramlar, Yüce Rabbimizin biz kullarına katından sunduğu bir müjde ve mükâfattır. Bayramlar, berekettir,umuttur,özlemdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin, milletimizin ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını, Cenab-ı Hak'tan niyaz ederim."dedi.

Okunma : 154
karaman


guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Bakanlıktan 81 il valiliğine koronavirüs talimatı!
07 Temmuz 2020 Okunma: 10362 Gündem
Küçükbaş kurbanlıkların canlı kilo fiyatları belli oldu
08 Temmuz 2020 Okunma: 9003 Ekonomi
DEVLET KARAMAN'DA KONUT VE TAŞIT SATACAK ARAZİ KİRAYA VERECEK
09 Temmuz 2020 Okunma: 6293 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın