Karamandan.com

Karamandan.com

23 Mart 2019 Cumartesi
Outlet Parfüm Ve Tester Parfümün Farkları Nelerdir?
Tester Parfüm/ Kalıcı Parfüm/ Outlet Parfüm Tester Parfüm Nedir? Tester Parfüm de orijinal parfümdür ve orijinal parfüm ile aynı boyuttadır.
Kategori : Yaşam
14 Temmuz 2018 08:32
 
Outlet Parfüm Ve Tester Parfümün Farkları Nelerdir?

Tester Parfüm/ Kalıcı Parfüm/ Outlet Parfüm

Tester Parfüm Nedir?

Tester Parfüm de orijinal parfümdür ve orijinal parfüm ile aynı boyuttadır. Tester parfüm kutularının üzerinde yazılan yazılar parfümün satışının yapılmadığı ya da yapıldığı aynı zamanda da şişenin tanıtım ürünü için olduğu yazılıdır. Yani bu bilgiler parfümle ilgili bilgilerdir. Tester parfüm orijinal parfüm örneği olduğu için müşterilere fikir vermede pratiklik sağlar aynı zamanda da ekonomik olması yüzünden tercih edilen bir türdür. Orijinal parfüm hakkında bilgi verir. Kalıcı parfüm olup olmadığı belirlenir.

Kalıcı Parfüm

Parfümünüzün kalıcı parfüm olması için giydiğiniz giysi çok önemlidir. Bu parfümün kalıcı olmasında bir faktördür. Kalıcılığı arttıracak bir diğer faktör de temiz saçlardır. Yani parfümü kullanırken saçları da kullanmak gerekir. Bir diğer önemli yerler parfümü damarların cilde en yakın oldukları yerlere sıkmaktır. Yani kulak arkası, bilek ve dirsek içleridir. Bu bölgeler cildin diğer yerlerinden daha sıcak olduğu için kokuyu daha iyi tutar ve iletir. Tabii hava durumu da önemlidir ki nem olmayan ortamlarda koku yayılım az olacaktır. Bu yüzden nemsiz ortamlarda parfüm 2 saatte bir yenilenmelidir. Kalıcı parfüm için genelde odunsu ve baharatlı kokular her zaman daha kalıcıdır.3-5 saatte bir yenilenmelidir. Ancak citrus, marine(su) ve meyveli parfümleri 2-3 saatte bir yenilemelidir. Parfümler yazın daha çabuk buharlaşır, kışın ise parfümler daha kalıcı parfüm olur.

Parfümün kalıcı olması için şu şekilde kullanılmalıdır:

  • İlk sıktığınızda 15 dk. dan fazla bekleyin.
  • Kulak arkasına,
  • Bileklerin içlerine,
  • Dizlerin arkasına,
  • Temiz olan saçlara,
  • Biraz da giysiye sıkılır.
  • Parfümün türüne göre de belli sürelerle parfüm yenilenir yani tekrar sıkılır.

Outlet Parfüm

Outlet parfüm normal satış için hazırlanan parfümdür. Tester parfümden farklıdır. Testerda satılamaz uyarısı varken outlet parfüm satılamaz gibi yazılar içermez. Çünkü satış için hazırlanmış orijinal parfümdür. Outlet parfüm %100 orijinal parfümdür. Tabii outlet parfüm diyerek sahte parfüm satanlara dikkat etmelidir. Sitemiz orijinal outlet parfümleri satar bu konuda müşterilerine güven verir. Fiyatları avantajlıdır yani ekonomiktir. Bu ürünler sadece kutusu zedelenmiş, şişesinde ya da kapağında üretim sırasında özürler bulunan parfümlerdir. Genelde müşteriler bu ürünleri kaçırmak istemezler.

 

 

 

 

Okunma : 650
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 20317 Gündem
Meteoroloji'den Karaman için 'Sarı Alarm'
22 Mart 2019 Okunma: 15624 Hava Durumu
Kepçe ile tarla düzeltirken tarihi yapı buldu
21 Mart 2019 Okunma: 7525 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın