Karamandan.com

Karamandan.com

20 Nisan 2019 Cumartesi
Muhtar aşkını ilan etti
Karaman Çakırbağ Köyü Muhtarı Ali İhsan Bayram 14 Şubat Sevgililer gününde sevgilisinin mahallesi olduğunu açıkladı.
Kategori : Gündem
13 Şubat 2019 17:53
 
Muhtar aşkını ilan etti

Karaman Çakırbağ Köyü Muhtarı Ali İhsan Bayram 14 Şubat Sevgililer gününde sevgilisinin mahallesi olduğunu açıkladı.

Karaman merkeze bağlı çakırbağ (Esentepe) köyünün sevilen muhtarı Ali İhsan Bayram; "Herkes sevgililer gününde sevgilisine methiyeler düzüp ilan-ı aşk ediyor. Bizim sevdamız da yönetmekte olduğumuz köyümüz ve köyümüzün sakinleri. Aynı şekilde, şehrimiz, memleketimiz ve milletimizdir. Biz bu millete aşk ile hizmet etmenin kutsallığına inanıyoruz." dedi.

ÇOK ÇALIŞTIK ÇOK ÇALIŞACAĞIZ.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde de aday olduğunu vurgulayan Muhtar Ali İhsan Bayram geçtiğimiz dönemde çok güzel icraatlara imza attığını vurguladı. "Köyümüzün tüm ihtiyaçlarını tespit edip bir bir çözüm üretecek faaliyetler hayata geçirdik" diyen Bayram; Mahallemize çok heybetli 1500 kişilik bir cami yaptık, adını da Şehit Ömer Halis Demir koyduk. Camimiz sadece ibadet mekanı değil aynı zamanda altına Mümin Dural (Cökü) taziye evi de yaptık.

Köyümüzün şehidi Ferhat Şarlak adına bir park yaptırdık. Musallamızı da kendi imkanlarımızla yaptırdık. Köyümüzde eksikliği hissedilen iki adet büfe yaptık. Düğün, taziye gibi zamanlarda kullanılmak üzere masa sandalye alımı yaptık. Ayrıca mahallemizin asfalt eksiği kalmadı, sokaklarımıza çöp tenekeleri konuldu. Kaldırımlarımızın yüzde70'i tamamlandı. Mahallemize önceden gelmeyen belediye otobüslerinin gelmesini sağladık. Karla mücadelede etkin rol aldık ve yollarımızı hızlı bir şekilde açtık.

Yapılanlar elbette sadece somut icraatlar değildi. İnsanlarımızın gönlüne dokunarak mahallemizdeki yaşlıları, kimsesizleri ve fakir fukarayı her daim gözettik, onların yanında bulunduk. 

Yeni dönemde mahallemizin doğalgaz surunun çözümüne çalışacağız. Bugün bir köy doğalgaz istiyorsa tüm sorunları çözülmüş demektir.

TAKTİR HALKIMIZIN

Bu vesile ile köy halkına da selamlarımı iletiyorum. Malumunuz üzere bir dönem sizlerin teveccühü ile köyümüzün muhtarlığını yürütüyorum. Bu vazifeyi yaparken hem şehrimizin hem de köyümüzün gelişmesine katkı sağlamaya çalıştık, çabaladık. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerde yine sizlerin karşısına muhtar adayı olarak çıkıyoruz. Hayır dualarınızı ve desteklerinizi esirgemeyin" dedi.

 

Okunma : 10818
Foto galeri
guney sigorta
maboto
tekin
Gündem haberleri
Karaman Belediyesi'nde deprem
16 Nisan 2019 Okunma: 24790 Siyaset
Karaman’daki ölümlü trafik kazasının görüntüleri ortaya çıktı
17 Nisan 2019 Okunma: 15507 Asayiş
Yaşlı Adamdan Şikayetçi Oldu!
16 Nisan 2019 Okunma: 12584 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın