Karamandan.com

Karamandan.com

19 Şubat 2019 Salı
Muhtar aşkını ilan etti
Karaman Çakırbağ Köyü Muhtarı Ali İhsan Bayram 14 Şubat Sevgililer gününde sevgilisinin mahallesi olduğunu açıkladı.
Kategori : Gündem
13 Şubat 2019 17:53
 
Muhtar aşkını ilan etti

Karaman Çakırbağ Köyü Muhtarı Ali İhsan Bayram 14 Şubat Sevgililer gününde sevgilisinin mahallesi olduğunu açıkladı.

Karaman merkeze bağlı çakırbağ (Esentepe) köyünün sevilen muhtarı Ali İhsan Bayram; "Herkes sevgililer gününde sevgilisine methiyeler düzüp ilan-ı aşk ediyor. Bizim sevdamız da yönetmekte olduğumuz köyümüz ve köyümüzün sakinleri. Aynı şekilde, şehrimiz, memleketimiz ve milletimizdir. Biz bu millete aşk ile hizmet etmenin kutsallığına inanıyoruz." dedi.

ÇOK ÇALIŞTIK ÇOK ÇALIŞACAĞIZ.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde de aday olduğunu vurgulayan Muhtar Ali İhsan Bayram geçtiğimiz dönemde çok güzel icraatlara imza attığını vurguladı. "Köyümüzün tüm ihtiyaçlarını tespit edip bir bir çözüm üretecek faaliyetler hayata geçirdik" diyen Bayram; Mahallemize çok heybetli 1500 kişilik bir cami yaptık, adını da Şehit Ömer Halis Demir koyduk. Camimiz sadece ibadet mekanı değil aynı zamanda altına Mümin Dural (Cökü) taziye evi de yaptık.

Köyümüzün şehidi Ferhat Şarlak adına bir park yaptırdık. Musallamızı da kendi imkanlarımızla yaptırdık. Köyümüzde eksikliği hissedilen iki adet büfe yaptık. Düğün, taziye gibi zamanlarda kullanılmak üzere masa sandalye alımı yaptık. Ayrıca mahallemizin asfalt eksiği kalmadı, sokaklarımıza çöp tenekeleri konuldu. Kaldırımlarımızın yüzde70'i tamamlandı. Mahallemize önceden gelmeyen belediye otobüslerinin gelmesini sağladık. Karla mücadelede etkin rol aldık ve yollarımızı hızlı bir şekilde açtık.

Yapılanlar elbette sadece somut icraatlar değildi. İnsanlarımızın gönlüne dokunarak mahallemizdeki yaşlıları, kimsesizleri ve fakir fukarayı her daim gözettik, onların yanında bulunduk. 

Yeni dönemde mahallemizin doğalgaz surunun çözümüne çalışacağız. Bugün bir köy doğalgaz istiyorsa tüm sorunları çözülmüş demektir.

TAKTİR HALKIMIZIN

Bu vesile ile köy halkına da selamlarımı iletiyorum. Malumunuz üzere bir dönem sizlerin teveccühü ile köyümüzün muhtarlığını yürütüyorum. Bu vazifeyi yaparken hem şehrimizin hem de köyümüzün gelişmesine katkı sağlamaya çalıştık, çabaladık. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerde yine sizlerin karşısına muhtar adayı olarak çıkıyoruz. Hayır dualarınızı ve desteklerinizi esirgemeyin" dedi.

 

Okunma : 10141
Foto galeri
guney sigorta
ak parti
maboto
Gündem haberleri
Sohbet Ederken Can Verdi
18 Şubat 2019 Okunma: 13642 Asayiş
Karaman'da yakalanan eşcinsellerde AIDS tespit edildi
15 Şubat 2019 Okunma: 10378 Asayiş
Karaman'dan götürdüler, satamadan yakalandılar!
16 Şubat 2019 Okunma: 8987 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın