Karamandan.com

Karamandan.com

20 Nisan 2019 Cumartesi
Motor Değişimlerinde Adresiniz Komple Motor
Endüstride yaşanan değişimler sonucunda ürünlerin yaşam süreleri ve yaşam döngüleri sürekli olarak değişmektedir.
Kategori : Yaşam
13 Şubat 2019 12:42
 
Motor Değişimlerinde Adresiniz Komple Motor

Endüstride yaşanan değişimler sonucunda ürünlerin yaşam süreleri ve yaşam döngüleri sürekli olarak değişmektedir. Endüstrinin en çok etkilediği sektörlerden birisi şüphesiz olarak ulaşım sektörü, ulaşım sektörünün göz bebeği ise karayolu ulaşımıdır. Arabaların parçaları bu sebeplerden dolayı en çok Ar&Ge yapılan ürünlerdir.

Müşteri beklentisi olan ucuz ve kaliteli üretim adına, yapılan çalışmaların önemi büyüktür. Performans ve verimlilik açısından ise arıza veya kaza gibi çeşitli sebeplerle deforme olan bu araçlardaki motorlar değiştirilmesi gerekebilmektedir.

Çeşitli sebeplerle değiştirilmesi gerekebilen bu parçalarda kurum olarak yapmaya çalıştığımız, müşteri beklentilerinden ucuzluk kriterini kaliteli parçalarla sunabilmektir. Ford transit motor parçalarında yakaladığımız başarımızı farklı markalarla devam ettirmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Motor Değişiminde Seçenekler

Motor değişimi günümüzde 2 farklı yol ile yapılabilmektedir. Bunda önemli olan kriter müşterilerin ihtiyaçlarıdır. Motorun iç parçaları, piston gibi, eğer değiştirilmez ise motor değişimi yarım motor değişimi olarak adlandırılır. İç parçaların da değiştiği, motor elemanlarının tamamını içeren değişimler ise komple motor değişimi olarak adlandırılmaktadır. Farklı bir şekilde söylemek gerekirse, motor sandığının değiştirilmesi komple motor değişimidir.

Komple motor değişimi genellikle kazalar gibi geri dönülemez durumlarda gerek duyulmaktadır. Yarım motor değişiminde ise performansta yükseltme beklentileri de işin içine girmektedir. Kullanıcılar bu beklentiler doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda mevcut motorlarda yapılacak olan yarım motor değişimlerinde parçaların ömrünün uzayacağı da yadsınamaz bir gerçektir.

Sunduğumuz Hizmetler

Firmamız, araç parçalarından en önemlisi olan motor elemanlarının temininde yüksek müşteri memnuniyeti ile yoluna devam etmektedir. Ford focus motor parçaları başta olmak üzere Ford, Fiat ve Volkswagen marka araçlarda silindir kapağı, pompa, şanzıman gibi motor parçalarını temin etmekteyiz.

Komple ve yarım motor temininin de mümkün olduğu firmamızda, ne yazık ki pahalı olan sektörde görece ucuzluğu yakalayabilmemiz, siz müşterilerimiz için en büyük avantaj. Yakaladığımız bu müşteri yanlısı politikamızı diğer firmalarda da yakalamak adına çalışmalarımız devam etmektedir. Burada en önemli yönlendirici bizim için sizden gelen talepler ve önerilerdir. Tüm ekiplerimiz bu görüşlerinizi kılavuz olarak kabul etmekte ve işlemlerine o şekilde devam etmektedir.

Okunma : 591
maboto
tekin
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman Belediyesi'nde deprem
16 Nisan 2019 Okunma: 24799 Siyaset
Karaman’daki ölümlü trafik kazasının görüntüleri ortaya çıktı
17 Nisan 2019 Okunma: 15510 Asayiş
Yaşlı Adamdan Şikayetçi Oldu!
16 Nisan 2019 Okunma: 12585 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın