Karamandan.com

Karamandan.com

14 Aralık 2018 Cuma
Karaman bayan bisiklet takımı sporcuları yine zirvede
Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet takımı sporcuları yeni sezonda da başarılı sonuçlara imza atmaya devam ediyor.
Kategori : Spor
13 Temmuz 2018 12:06
 
Karaman bayan bisiklet takımı sporcuları yine zirvede

Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet takımı sporcuları yeni sezonda da başarılı sonuçlara imza atmaya devam ediyor.

Milli takım bisiklet antrenörü Barış Ünlü eşliğinde yurt içi yarışlarda elde edilebilecek tüm başarılara ulaşan Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet takımı sporcuları ayrıca Bayan Bisiklet Milli Takımının da büyük çoğunluğunu oluşturarak Karaman’ın gururu olmaya devam ediyor.

İspanya'nın Tarragona kentinde düzenlenen 18'inci Akdeniz Oyunları’nda Büyük Bayan Bisiklet Milli Takım kadrosunda yer alan ve yarışları 20. Sırada tamamlayan Fatma Sezer,  12-15 Temmuz tarihlerinde Çekya’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek. Romanya’da yapılacak Dağ Bisikleti Balkan Şampiyonası’nda ise ülkemizi Karaman ekibinden Azize Bekar genç bayanlarda, Dilara Şahin ve Sevim Gerçek ise yıldız bayanlarda temsil edecek.

Karaman’ın bisiklette çok ciddi bir yol kat ettiğini belirten bisiklet antrenörü Barış Ünlü,” Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet takımı olarak katıldığımız yarışlarda ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyoruz. Avrupa ve Balkan Şampiyonaların ardından sporcularımız 19 Temmuz da Rize’de Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonası, 27 Temmuz da ise Yozgat’ta yapılacak Yol Bisikleti Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil edecekler. Sporcularımız bu yoğun maratonun ardından ise Dünya Şampiyonaları ile yollarına devam edecekler. İnşallah, katılacağımız yarışlarda madalya kürsüsünde yerimizi alarak başarı serimizi devam etmek istiyoruz” dedi.

Karaman bisiklet takımı sporcularının ulusal ve uluslararası arenada aldıkları başarılarla gurur duyduklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek ise, “Karaman, Türkiye’nin en başarılı Bayan Bisiklet takımına sahip olmanın haklı gururunu yaşıyor. Sporcularımız katıldıkları yarışlarda ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için mücadele ediyor ve madalya kürsüsünde yerlerini alarak çalışmalarının meyvelerini alıyorlar. İnşallah sporcularımız önümüzdeki yarışlarda da ellerinden gelenin en iyisini yapacak ve madalya kürsüsünde yerlerini alacaklardır” dedi.

Okunma : 2303
Foto galeri
Aktekke
gultes c6
GÜNEY EMLAK
Gündem haberleri
Karaman Sarıveliler yolunda görüntülenen domuz sürüsü şaşkınlık yarattı
10 Aralık 2018 Okunma: 11105 Magazin
Türklerin soy ağacının il il listesi! Hangi Türk boyundansınız?
12 Aralık 2018 Okunma: 8793 Yaşam
Balkondan atılan sigara felakete dönüşüyordu
10 Aralık 2018 Okunma: 7939 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın