Karamandan.com

Karamandan.com

21 Ekim 2020 Çarşamba
Ülke Genelinde 24 İlde
Kendi fiber alt yapısına sahip ülkenin en büyük firmalarından olan Türksat Kablo şebekesinin bulunduğu her yerde aynı kalitede internet hizmeti veriyor.
Kategori : Teknoloji
26 Eylül 2020 13:36
 
Ülke Genelinde 24 İlde
karaman

Kendi fiber alt yapısına sahip ülkenin en büyük firmalarından olan Türksat Kablo şebekesinin bulunduğu her yerde aynı kalitede internet hizmeti veriyor. Abonelerine 10 Mbps’den 100 Mbps hıza kadar farklı hız tarifeleri ile internet hizmeti sağlayan internet servis sağlayıcısı Kablonet ile sunulan hizmetler şu an sadece ülke genelinde 24 İl ile sınırlı.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Telefon hattına gerek kalmadan sunulan internet hizmeti dışında çanak antene gerek kalmadan sunulan dijital yayın platformu ile hizmet yelpazesini geniş tutan firma Kablo markası altında marka bilinirliğini arttırmaya devam ediyor. Uydunet olarak kurulan internet servis sağlayıcısı markasının ismini Kablonet olarak değiştirilmesinin ardından Teledünya olarak kurulan Televizyon markası da Kablo TV (kablo tv) adını aldı.

228 Farklı Niteliklerde Kanal

Türksat alt yapı üzerinden geniş bant internet çözümü telefon hattı üzerinden verilmiyor ve bu sayede aboneler yalın internet adı altında farklı ödemelerin faturalarına yansıtılması sorunundan kurtuluyor. Kablonet altyapı bulunan bölgelerde 100 Mbps hıza kadar sunulan fiber internet hizmeti diğer internet sağlayıcısı servislerde yaşanan modemden uzak kalma sorunu yaşanmasını da önlüyor çünkü şebekenin bulunduğu her yerde hizmetin kalitesi ve hızı değişmiyor. 228 farklı niteliklerde kanalı bünyesinde bulunduran kablo tv yayınları ise çeşitli paket seçenekleri şeklinde abonelere sunuluyor.

Üstün Teknolojik Alt Yapı

Ulusal haber kanalları ve yerli kanallar dışında yabancı kanallar, müzik, spor, belgesel, çocuk, sinema & dizi tarzında geniş bir yelpazede sunulan yayın içeriği abonelerin tercihine göre özel olarak sunulan hizmetler içerisinde. Kablonet’in sunduğu hizmetler de sınır yok, dijital yayın platformu ve yalın internet hizmetlerinin yanı sıra telefon hizmetlerinde de abonelerine farklılık sağlayan firma telefonu modeme takarak telefon hizmetini sağlıyor. Üstün teknolojik alt yapısına kaliteli üretim anlayışını ekleyen ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler üreten internet sağlayıcısı her yıl için belirlediği hedeflerine ulaşmak adına hem şebeke ağını arttırıyor hem de alt yapısını sürekli yenileyerek geliştirmeye devam ediyor ilk amaç 24 İl sayısını artırmak ve daha fazla aboneye ulaşmak.

“Bilgi ve başvuru için 0 850 532 44 10 nolu telefonu arayabilir veya https://www.superkablonet.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.”

 

Okunma : 524
REKLAM
EKSPERTİZ
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman’da silahlı kavga: 1 yaralı
18 Ekim 2020 Okunma: 13489 Asayiş
Baba ve oğlunun öldüğü kaza kamerada
19 Ekim 2020 Okunma: 6756 Asayiş
Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçirdi
17 Ekim 2020 Okunma: 6680 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın