Karamandan.com

Karamandan.com

19 Şubat 2019 Salı
Özkurt Traktör’den bankasız kefilsiz 7 yıl vade
Karaman’da 32 yıldır tarım sektörüne hizmet eden Özkurt Traktör bankasız-kefilsiz 7 yıla kadar vade imkânı ile çiftçilerimizin her daim yanında olmaya devam ediyor.
Kategori : Tarım
01 Mart 2018 16:11
 
Özkurt Traktör’den bankasız kefilsiz 7 yıl vade

Karaman’da 32 yıldır tarım sektörüne hizmet eden Özkurt Traktör bankasız-kefilsiz 7 yıla kadar vade imkânı ile çiftçilerimizin her daim yanında olmaya devam ediyor.

“Karaman’da tarım ve hayvancılık ekonominin temel sektörlerinden biri” diyen, Karaman tarımı ve tarım sektörü hakkında konuştuğumuz Özkurt Traktör yöneticisi Yaşar Kurt; “Şehrimiz, gerek coğrafi ve gerekse iklim şartları yönünden tarım ürünleri üretmeye çok elverişli, Karaman tarım bakımından ülkemizde önemli bir yere sahip. Cennet vatanımızın bereketli toprakları ve tarımla iştigal eden çalışkan çiftçilerimizin alın teri hepimizin ülkemizin geleceğine umutla bakmamızı sağlıyor.

Türk tarım ve hayvancılığı tarımsal hasıla bakımından Avrupa’nın en büyüğü olma gururunu yaşatmaya devam etmektedir. Ülkemizde Tarım sektörü 2003-2016 arasındaki 14 yılın 11’inde büyümüş, 2017 yılında ise ilk 6 aylık verilere göre %3,6 büyümüştür. Bu büyümeden Karaman tarımı da nasibini almış aynı oranda büyüme kaydetmiştir. “dedi.

Karamandan.com ekibinin görüştüğü Yaşar Kurt, Özkurt Traktör şirketinden bahsederken; 1986 yılından günümüze tarım sektöründe faaliyet gösteren firmamız şuan tüm dünyaya malolmuş New Holland markalı traktör ve ekipmanların satış ve satış sonrası servisi ile yedek parça hizmetleri veriyor. Yanı sıra tarım sektöründe ihtiyaç duyulan tüm zirai ekipmanlar ve damla sulama sistemleri ile Karaman Ereğli ve Karapınar bölgelerinde faaliyet gösteriyoruz. “ dedi.

BANKASIZ KEFİLSİZ 7 YIL VADE

Ayrıca yeni başlattıkları kampanyadan bahseden Yaşar Kurt: “Özkurt Traktör olarak, Türk traktör finans kapsamında bankasız - kefilsiz 7 yıla varan vadelerle çiftçimize anında kredi imkanı sunuyoruz. Böylelikle her zaman köylümüzün çiftçimizin yanında olduğumuzu ifade etmek isterim. Bu vesile ile müşterilerime ve tüm Karamanlı çiftçilerimize bereketli bir yıl temenni ederiz.” Dedi.

Okunma : 20942
Foto galeri
maboto
ak parti
guney sigorta
Gündem haberleri
Sohbet Ederken Can Verdi
18 Şubat 2019 Okunma: 13569 Asayiş
Karaman'da yakalanan eşcinsellerde AIDS tespit edildi
15 Şubat 2019 Okunma: 10370 Asayiş
Karaman'dan götürdüler, satamadan yakalandılar!
16 Şubat 2019 Okunma: 8961 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın