Karamandan.com

Karamandan.com

13 Aralık 2018 Perşembe
Karaman'da yeni spor kulübü kuruldu
Karaman'da bir süredir kuruluş hazırlıklarını sürdüren Karaman Kartalları Spor Kulubü hazırlıklarını tamamlayarak kuruldu.
Kategori : Spor
09 Ağustos 2018 16:41
 
Karaman'da yeni spor kulübü kuruldu

Karaman'da bir süredir kuruluş hazırlıklarını sürdüren Karaman Kartalları Spor Kulubü hazırlıklarını tamamlayarak kuruldu.

Karaman Kartalları Gençlik ve Spor Kulübü Kurucu Başkanı Şevket Varol, kuruluşlarının amaç ve hizmetine yönelik yaptığı açıklamada,

"Karaman Beşiktaş Futbol okulumuzda futbol eğitimi alan gençlerimizin maç tecrübesi kazanması ve Türk futboluna kazandırılmaları amacıyla Karamanımız'da yeni bir spor kulübünün yani Karaman Kartalları Gençlik ve Spor Kulübümüzün kuruluşunu tamamlamış bulunmaktayız.

Futbola olan sevdamızı tribünlerle sınırlı bırakmayarak artık yeşil sahalarda da olacağız. Beşiktaş ve futbol sevdalısı birçok arkadaşımızın desteğini alarak ülkemize ve şehrimize bu alanda da hizmet etmek bizler için büyük bir onurdur.

2018  - 2019 sezonunda U13 ve U15 liglerine katılacağız. Teknik Direktörlüğümüzü Ramazan Delen hocamız, yardımcı antrenörlüklerimizi Yunus Tunç, Ragıp Çolak ve Abdullah Yücer hocalarımız yapacaklar. Teknik heyetimizin tecrübe, gençlik, erdem ve futbol tutkusuna sahip olmaları bizlere gelecek için umut vermektedir. Hedefimiz okulumuzdan yetişen sporculara, kulübümüz bünyesinde maç tecrübesi ve takım olma duygularını kazandırıp, Beşiktaş ve Türk futboluna kazandırmaktır.

Orta vadede ise kulübümüzü kendi evlatlarımız ile üst liglere taşıyıp, şehrimizi temsil edebilmektir. Kısa zaman içerisinde Olağan Genel Kurulumuzu yapacağız. Halil Alkan arkadaşımızın başkanlığında tek listeyle gideceğimiz genel kurul sonrası liglere hazırlanmaya başlayacağız. Karaman Beşiktaşlılar Derneği, Karaman Beşiktaş Futbol Okulu ve Karaman Kartalları Gençlik ve Spor Kulübü olarak hep birlikte Karaman'ımıza halkımızın desteği ile hizmet etmeye devam edeceğiz. Saygılarımla." ifadelerini kullandı.

 

Okunma : 3139
Foto galeri
gultes c6
Aktekke
GÜNEY EMLAK
Gündem haberleri
Karaman Sarıveliler yolunda görüntülenen domuz sürüsü şaşkınlık yarattı
10 Aralık 2018 Okunma: 11064 Magazin
KANLAR İÇİNDE YERE YIĞILDI
09 Aralık 2018 Okunma: 9534 Asayiş
Türklerin soy ağacının il il listesi! Hangi Türk boyundansınız?
12 Aralık 2018 Okunma: 8779 Yaşam
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın