Karamandan.com

Karamandan.com

29 Ocak 2020 Çarşamba
Karaman, Goalball Müsabakalarına Ev Sahipliği Yapacak
Goalball 2019 sezonu 2.
Kategori : Spor
20 Temmuz 2019 14:11
 
Karaman, Goalball Müsabakalarına Ev Sahipliği Yapacak

Goalball 2019 sezonu 2. Lig 1. Devre müsabakaları 22-26 Temmuz tarihleri arasında Karaman’da yapılacak.

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenecek Goalball 2. Lig 1. Devre müsabakaları 22-26 Temmuz tarihleri arasında Karaman’da yapılacak.

Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu ve Yunus Emre Spor Salonu’nda düzenlenecek müsabakalarda kadınlarda ve erkeklerde 20 takımdan yaklaşık 200 sporcu birincilik mücadelesi verecek. 5 gün devam edecek müsabakalarda ise uluslararası, ulusal, il ve aday olmak üzere toplam 45 hakem görev yapacak.

Güzel bir organizasyona daha ev sahipliği yapmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Karaman olarak spor organizasyonlarına en iyi şekilde ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz. Son olarak Okul Sporları Satranç Türkiye Finali müsabakaları ilimizde gerçekleşti.

Karaman olarak müsabakaya en iyi şekilde ev sahipliği yaparak gelen konuklarımızın ve sporcularımızın ilimizden mutlu bir şekilde ayrılmasını sağladık. Aynı hassasiyetimiz bu müsabakalarda da göstererek misafirlerimizi ilimizde en iyi şekilde ağırlayacağız.

Bu münasebetle turnuvaya katılan tüm sporcularımıza, hakemlerimize ve görevlilerimize başarılar diliyor, tüm halkımızı sporcularımızın heyecanına ortak olmaları için müsabakalara davet ediyorum.”

 

Okunma : 3092
MEVLANA YEMEK
YARIŞMA
guney sigorta
İSABET
EKSPERTİZ
maboto
seç
Gündem haberleri
Karaman'dan Elazığ'a yardım tırı yola çıkıyor
25 Ocak 2020 Okunma: 23391 Gündem
Küçük kıza cinsel istismarda bulunun 4 şahıs tutuklandı
25 Ocak 2020 Okunma: 15780 Asayiş
Elazığ'da Karaman Ekibine Duygulandıran Sürpriz
26 Ocak 2020 Okunma: 9957 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın