Karamandan.com

Karamandan.com

14 Aralık 2019 Cumartesi
Karaman Duru Bulgur Performans Spor yine şampiyon!
Karaman Duru Bulgur Performans ve Gençlik Spor Kulübü şampiyonluklarına bir yenisini ekledi.
Kategori : Spor
09 Ağustos 2019 10:02
 
Karaman Duru Bulgur Performans Spor yine şampiyon!

Karaman Duru Bulgur Performans ve Gençlik Spor Kulübü şampiyonluklarına bir yenisini ekledi.

3-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Sakrya'da Ayçiçek Bisiklet Vadisinde yapılan 2019 Türkiye MTB (Dağ Bisikleti) Şampiyonasında Karaman Duru Bulgur Performans Spor Kulübü sporcusu Azize Bekar birinci olarak Türkiye şampiyonu oldu.

İkinciliği yine Duru Bulgur kulübünün sporcusu olan Sevim Gerçek kazanırken üçüncülüğü Çanakkale Yıldız Spor Kulübünden Handan Melike Uzun kazandı. Böylece 2019 sezonunda Karaman Duru Bulgur Performans S.K. Azize Bekar ile Türkiye Yol Bisikleti Şampiyonluğu Balkan MTB Şampiyonluğunu ve MTB Şampiyonluğunu kazanmış oldu.

Kulüp başkanı Ali Can yaptığı açıklamada, "Türkiyenin en iyi antrenörü en iyi sporcularını yetiştiriyor. Aslında bu sezon hedefimiz Türkiye şampiyonalarında ilk üç dereceyi almaktı ancak yine Türkiye şampiyonalarımızda Dilara Şahin’in sakat olması bu hedefimizin gerçekleşmesini engelledi sporcumuz Dilara Şahin'de hızla iyileşiyor 2020 sezonunda takımdaki yerini alacak. Sporcumuz Azize Bekar bu sezon kulübümüze ve Karaman ilimize şu ana kadar 3 Türkiye şampiyonluğu getirerek bizi çok mutlu etti. Sırada Türkiye Dağ bisikleti Maraton şampiyonası var bu şampiyonluğuda Kulübümüze gelmesini istiyoruz.

Bu şampiyonluğunda kazanılması durumunda Kulübümüz Türkiyede  Bisiklet dalında yapılan dört Şampiyonluğun dördünüde kazanarak büyük bir başarıya imza atmış olacak. Kulübümüz Alanya da  çalışmalarını aralıksız devam etmektedir. 2024 Olimpiyatlarında Ülkemizi temsil etmek istiyoruz.

Bunu yapabilecek bir kadroya sahibiz. Ben bize bu mutluluğu yaşatan başta antrenörümüz Barın Ünlü'ye ve sporcularımıza çok teşekkür ediyorum. Sponsorumuza Duru Bulgur A.Ş.'ye velilerimiz ve sporcularımız adına tekrrar teşekkür ediyorum." dedi.

Okunma : 2290
Foto galeri
YARIŞMA
İSABET
guney sigorta
maboto
MEVLANA YEMEK
EKSPERTİZ
seç
Gündem haberleri
Davutoğlu'nun partisi kuruldu, Karamandan iki isim kurucular arasında
13 Aralık 2019 Okunma: 12049 Siyaset
Karamanlı Sanayicinin Büyük Başarısı
12 Aralık 2019 Okunma: 11176 Ekonomi
Sokak ortasında adam vurdular
13 Aralık 2019 Okunma: 10770 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın