Karamandan.com

Karamandan.com

08 Nisan 2020 Çarşamba
Karaman Belediyespor'a Lütfi Elvan'dan Tam Destek!
Karaman Belediyespor yöneticileri Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Kategori : Spor
27 Şubat 2020 17:09
 
Karaman Belediyespor'a Lütfi Elvan'dan Tam Destek!

Karaman Belediyespor yöneticileri Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Karaman Belediyespor yöneticileri TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Karaman Milletvekili Recep Şeker ve Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser'i ziyaret etti.

Karaman'ı BAL Ligi 7. Grupta başarı ile temsil eden ve bu yıl ‘BAL Ligine Veda’ parolası ile yola çıkarak, ligin bitimine 7 hafta kala grubunda lider ile 2 puan fark ile 3. Sırada yer alan Karaman Belediyespor yönetimi Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundular.

LÜTFİ ELVAN’DAN KARAMAN BELEDİYESPOR’A DESTEK SÖZÜ

Karaman Belediyespor Yönetimi, Lütfi Elvanla görüşerek destek sözü aldıklarını vurgulayarak; "Ankara ziyaretleri proğramı kapsamında Karaman’ın her konudaki yatırım ve hizmetlerinin mimarı, en büyük destekçisi hemşehrimiz, gururumuz Bakanımız, Mersin Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan’a yapılan ziyarette Elvan her konuda olduğu gibi Karaman Belediyespor’a da sahip çıkarak destek sözü verdi ve sonuna kadar arkasında olduğu belirtti" açıklamasında bulundu.

Karaman Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamer ve Yönetim Kurulu üyelerinin Lütfi Elvan’ın ziyaretlerinde Kulüp heyetini sıcak bir şekilde karşılayarak Karaman Belediyespor’a destek konusunda ne gerekiyor ise yapacaklarını belirtti ve yönetimin ilettiği konularla ilgili danışmanlarına talimat vererek konuların takip edilmesini istedi.

Lütfi Elvan’ın Şampiyonluk yolundaki Karaman Belediyespor’a destek sözü Karaman Kamuoyunda ve Spor Camiasında büyük sevinçle karşılandı.

Milletvekilleri; “Tüm Karaman halkımızın, Sanayicilerimizin ve Esnaflarımızın Karaman Belediyespor’a destek olmalarını istiyoruz”

Kulüp Başkanı Ali Kamer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Tekin, Bayram Uysal ve Mahmut Büyükyağcı ile Ankara’da TBMM’de Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser ile bire bir görüşme yaptılar.

Milletvekilleri Şeker ve Eser, Karaman Belediyespor’un Futbolda Karaman’ı temsil ettiklerini belirterek her türlü desteği vereceklerini belirttiler ve ayrıca Karaman halkına da verdikleri mesajda; “Bu sezon Şampiyonluk için önemli bir fırsat var ve Tüm Karaman halkının, başta sanayicilerimiz, Esnaflarımız Karaman Belediyespor’a destek vermelerini ve herkesin taşın altına elini koyarak Karaman Belediyespor’un başarısına katkı vermelerini istiyoruz.” dediler.

Okunma : 2105
Foto galeri
guney sigorta
maboto
seç
atsepete
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Hemşehrimiz Selman Orman'ı Korona’dan Kaybettik
06 Nisan 2020 Okunma: 13135 Gündem
Yasak Başladı! Karaman'da  85 Bin Kişi...
04 Nisan 2020 Okunma: 12042 Gündem
TAŞKALE KADERİNE TERKEDİLDİ
05 Nisan 2020 Okunma: 11411 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın