Karamandan.com

Karamandan.com

22 Şubat 2020 Cumartesi
KARDOF Mağras Ormanını yürüdü
Karaman Doğa Sporları Fotoğrafçılık Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (KARDOF) 26 Ocak Pazar günü Mağras Ormanı yürüyüşü düzenledi.
Kategori : Spor
28 Ocak 2020 16:16
 
KARDOF Mağras Ormanını yürüdü

Karaman Doğa Sporları Fotoğrafçılık Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (KARDOF) 26 Ocak Pazar günü Mağras Ormanı yürüyüşü düzenledi.

KARDOF Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Tamer Çıtlak yaptığı açıklamada, "Toplam 37 kişinin katılımı ile yaptığımız bu faaliyete Alahan kahveler mevkisinde hep birlikte yaptığımız kahvaltı ile başladık.

Yolumuza mut üzerinden yürüyüşümüzün başlayacağı yere ulaştığımızda bir bahar havası bizleri karşıladı. Faaliyete başlamadan önce genel bilgilendirme ve yeni katılanların tanışması sonrası parkur yürüyüşümüze başladık.

Artık orman içersinde patika ve yangın için açılan yollardan ilerleyen rotamızda, Mağras dağındaki rüzgar tribünlerin muhteşem görüntüsü orman sesleri, mis gibi çam kokuları ile 15 kilometrelik keyifli bir parkuru tamamladık.

Vermiş olduğumuz molalarda katılımcıların yanlarında getirdiklerini atıştırdılar. Gezi sonunda Kravga Alabalık tesislerinde akşam yemeklerimizi afiyetle yedik. Tüm katılımcılara teşekkür eder, gelecek faaliyetlerde görüşmek dileklerimizle." dedi.

Okunma : 1506
Foto galeri
başarı
seç
guney sigorta
EKSPERTİZ
YARIŞMA
maboto
Gündem haberleri
Karaman'a Yağışlı ve Soğuk Hava Geliyor!
19 Şubat 2020 Okunma: 15824 Karaman Hava Durumu
Kamil Uğurlu; Bu kararın vebâlini mahşere kadar boynunuzda taşırsınız
21 Şubat 2020 Okunma: 8122 Gündem
Otomobille kovaladığı aracı şarampole düşürdü, sürücüsünü tüfekle vurup öldürdü
18 Şubat 2020 Okunma: 8026 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın