Karamandan.com

Karamandan.com

16 Ekim 2019 Çarşamba
Hazırlıklar Tamam!
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) 17-18 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan 1.
Kategori : Gündem
11 Ekim 2019 16:32
 
Hazırlıklar Tamam!

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) 17-18 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan 1. Ulusal Mühendislik ve Teknoloji Kongresi’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 

KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül'ün açılış konuşmasıyla başlayacak olan kongrenin açılış oturumunda davetli konuşmacılar Prof. Dr. İbrahim Sefa, Prof. Dr. Erol Kurt ve Can Tolga Bizel sunumlarını gerçekleştirecekler. 

Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Sefa’nın "Şebeke Ölçekli Enerji Depolama Sistemleri ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları” konulu sunumunun ardından Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erol Kurt "Düşük Güç Enerji Kaynakları: Enerji Hasatçıları” konulu sunumunu yapacak. Açılış oturumunda son olarak Mitsubishi Electric Sorumlusu Can Tolga Bizel “Dijital Fabrikalar Zamanı” başlıklı sunumunu katılımcılarla paylaşacak. 

Açılış oturumunun ardından KMÜ Mühendislik Fakültesi A Blok Amfilerinde gerçekleştirilecek olan 17 farklı oturumda 85 farklı sunum yapılacak. 

18 Ekim Cuma günü düzenlenecek olan ‘Gıda Bilimi ve Teknolojileri Özel Oturumu’ ile devam edecek olan kongre, poster sunumları ile sona erecek. 19 Ekim Cumartesi günü şehir gezisinin ardından kongreye gelen bilim insanları Karaman’dan uğurlanacak. 

Kongrenin ayrıntılı programına http://kmu.edu.tr/umtk/  adresinden ulaşılabilir.
 

Okunma : 804
Foto galeri
guney sigorta
maboto
EKSPERTİZ
seç
Gündem haberleri
MasterChef Programında Etli Ekmek Rezilliği
12 Ekim 2019 Okunma: 107941 Yaşam
Kim Milyoner Olmak İster? 836.yeni bölüm izle!
13 Ekim 2019 Okunma: 13663 Magazin
Bakanlık hileli ürünleri ifşa etti Karaman'dan 6 firma var
14 Ekim 2019 Okunma: 11979 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın