Karamandan.com

Karamandan.com

05 Temmuz 2020 Pazar
karaman

Hazırlıklar Tamam!
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) 17-18 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan 1.
Kategori : Gündem
11 Ekim 2019 16:32
 
Hazırlıklar Tamam!

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) 17-18 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan 1. Ulusal Mühendislik ve Teknoloji Kongresi’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 

KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül'ün açılış konuşmasıyla başlayacak olan kongrenin açılış oturumunda davetli konuşmacılar Prof. Dr. İbrahim Sefa, Prof. Dr. Erol Kurt ve Can Tolga Bizel sunumlarını gerçekleştirecekler. 

Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Sefa’nın "Şebeke Ölçekli Enerji Depolama Sistemleri ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları” konulu sunumunun ardından Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erol Kurt "Düşük Güç Enerji Kaynakları: Enerji Hasatçıları” konulu sunumunu yapacak. Açılış oturumunda son olarak Mitsubishi Electric Sorumlusu Can Tolga Bizel “Dijital Fabrikalar Zamanı” başlıklı sunumunu katılımcılarla paylaşacak. 

Açılış oturumunun ardından KMÜ Mühendislik Fakültesi A Blok Amfilerinde gerçekleştirilecek olan 17 farklı oturumda 85 farklı sunum yapılacak. 

18 Ekim Cuma günü düzenlenecek olan ‘Gıda Bilimi ve Teknolojileri Özel Oturumu’ ile devam edecek olan kongre, poster sunumları ile sona erecek. 19 Ekim Cumartesi günü şehir gezisinin ardından kongreye gelen bilim insanları Karaman’dan uğurlanacak. 

Kongrenin ayrıntılı programına http://kmu.edu.tr/umtk/  adresinden ulaşılabilir.
 

Okunma : 1354
Foto galeri
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman’da bir fabrika virüs nedeniyle üretimi durdurdu
01 Temmuz 2020 Okunma: 19359 Ekonomi
Karamanlı polis memuru hayatını kaybetti
03 Temmuz 2020 Okunma: 11830 Gündem
Cumartesi Pazarında yangın
04 Temmuz 2020 Okunma: 8861 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın