Karamandan.com

Karamandan.com

20 Şubat 2020 Perşembe
Gomis: 'Comolli İle Görüştük'
Sezon başında Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ile görüşen Bafetimbi Gomis, bu görüşmenin detaylarını açıkladı.
Kategori : Spor
06 Eylül 2019 17:17
 
Gomis: 'Comolli İle Görüştük'

Sezon başında Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ile görüşen Bafetimbi Gomis, bu görüşmenin detaylarını açıkladı.

Galatasaray ile Süper Lig'de gol krallığı ve şampiyon yaşayan, şu anda ise kariyerini Suudi Arabistan'ın Al Hilal takımında sürdüren Bafetimbi Gomis, Türkiye'ye gelip beIN Sports'a röportaj verdi.

Fransız forvet, sezon başında Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ile buluşması ve ardından hakkında çıkan ''Fenerbahçe'ye transfer mi olacak?'' söylentilerine açıklık getirdi. 

''COMOLLI BUNU BİLİYOR''

Fenerbahçe'ye büyük saygısı olduğunu söyleyerek söze başlayan Gomis, ''Comolli ile Fenerbahçe'ye gelmeden önce de konuşuyorduk. Fenerbahçe'ye de Beşiktaş'a da büyük saygı duyuyorum. Comolli ile sadece arkadaş olduğumuz için görüştük. Galatasaray'dan başka bir takımda oynamayacağımı biliyor. Birbirimizi tanıyan iki insandık ve Türkiye'de görüşmek istedik. Fenerbahçe'ye ve taraftarlarına büyük saygım var. Fenerbahçe büyük bir kulüp. Onlara iyi bir sezon diliyorum ama Galatasaray'ın arkasında kalmalarını istiyorum.'' şeklinde konuştu.

Okunma : 446
Gündem haberleri
Satılık araç ilanlarına iki zorunluluk geliyor
17 Şubat 2020 Okunma: 28797 Gündem
Karaman'a Büyük Saygısızlık
16 Şubat 2020 Okunma: 18147 Gündem
Karaman'a Yağışlı ve Soğuk Hava Geliyor!
19 Şubat 2020 Okunma: 14486 Karaman Hava Durumu
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın