Karamandan.com

Karamandan.com

18 Şubat 2020 Salı
Futsal Yarı Final Heyecanı Başladı
Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen okullararası gençler futsal yarı final müsabakaları açılış töreni ile başladı.
Kategori : Spor
21 Mart 2019 18:31
 
Futsal Yarı Final Heyecanı Başladı

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen okullararası gençler futsal yarı final müsabakaları açılış töreni ile başladı.

Okul Sporları 2019 yılı faaliyet takviminde yer alan ve Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Okullararası Gençler Futsal Yarı final müsabakaları KMÜ Spor Salonu’nda düzenlenen açılış seremonisi ile başladı. KMÜ Spor Salonu ve Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu’nda 4 gün sürecek müsabakalarda 13 ilden 192 sporcu mücadele ediyor.

KMÜ Spor Salonu’nda Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “21-24 Mart tarihleri arasında ilimizin ev sahipliğinde düzenlenecek Okullararası Gençler Futsal Yarı Final müsabakalarına hoş geldiniz. 4 gün boyunca devam edecek bu önemli organizasyonda illerini temsil edecek sporcularımıza başarılar diliyor, sakatlıksız, kazasız bir müsabaka olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Yapılan törenin ardından müsabakalara Konya ve Mersin kız takımlarının maçı ile devam edildi.
Okullararası Gençler Futsal Yarın Final müsabakalarının açılış törenine, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Şube Müdürleri Mustafa Karadeniz, Cavit Bardak ile sporcular katıldı.
 

Okunma : 1886
Foto galeri
başarı
EKSPERTİZ
maboto
guney sigorta
YARIŞMA
seç
Gündem haberleri
Satılık araç ilanlarına iki zorunluluk geliyor
17 Şubat 2020 Okunma: 21048 Gündem
Karaman'a Büyük Saygısızlık
16 Şubat 2020 Okunma: 17467 Gündem
Karaman'da silahlı magandalar dehşet saçtı
16 Şubat 2020 Okunma: 10467 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın