Karamandan.com

Karamandan.com

19 Ağustos 2019 Pazartesi
Evinizin iftar yemekleri burada pişsin
Ramazan ayı süresince işinizden dolayı iftar yemeklerini yetiştiremeyecek veya misafirlerinizi ağırlarken yemekte sıkıntı yaşayacaksanız Yemek Atölyesi sizin adresiniz.
Kategori : Gündem
17 Mayıs 2019 09:58
 
Evinizin iftar yemekleri burada pişsin

Ramazan ayı süresince işinizden dolayı iftar yemeklerini yetiştiremeyecek veya misafirlerinizi ağırlarken yemekte sıkıntı yaşayacaksanız Yemek Atölyesi sizin adresiniz.

Karaman'da ilk ve tek olarak Karadeniz usulü İspir Kuru Fasulye ve birçok çeşitle hizmet veren Yemek Atölyesi, iftar için enfes ev yemeklerini sizler için yapmaya hazır.

Karaman'da hiçbir işletmede bulunmayan Karadeniz Usulü İspir Kuru Fasulyesi'nin yanı sıra geniş menüsünde, mantı, içli köfte, zeytinyağlı yaprak sarma gibi leziz ev yemekleri ve farklı çeşitlerde tatlılarda bulunduran Yemek Atölyesi, temiz ve nezih ortamında iftar sofralarını kuracak.

Menünüzü kendiniz belirleyin

İftar için kendi salonunda 5 ile 30 kişi arasına kadar ağırlayabilecek olan Yemek Atölyesi, menülerini tamamen misafirinin kendi seçimine bırakıyor. Ayrıca Yemek Atölyesi'nde iftar vakitleri için hergün hazırda farklı yemek ve menülerde bulunacak.

"İftar sofrasını nasıl kuracağım" diye dert etmeyin!

Ramazan ayında özellikle çalışan insanların, misafir ağırlama hususunda sofra kurmanın külfet olmasına Yemek Atölyesi son veriyor. Hem yemeği yetiştirecek zamanınız yoksa hem de hazır yemek vermek istemiyorsanız, leziz ev yemeklerini Yemek Atölyesi sizler için hazırlıyor. Sofranızı lezzetli ev yemekleriyle donatmak için, iftar günü öncesinden kendi belirleyeceğiniz yemekleri siparişinizde belirtmeniz yeterli olacak.

Ayrıca Ramazan ayı süresince Yemek Atölyesi, mantı, içli köfte, yaprak sarma ve benzeri el emeği isteyen yemekler için de özel siparişleri almaya devam edecek.

Yemek Atölyesi adres ve iletişimi
Adres: Fenari Mahallesi 41. sokakta (Belediye İşhanı arkası, eski belediye otobüs durakları)
İletişim: 0551 946 94 54

Okunma : 3413
Foto galeri
EKSPERTİZ
maboto
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman’da namaz sırasında cami tavanı çöktü
16 Ağustos 2019 Okunma: 12495 Gündem
Karaman'da bıçaklı kavga 
15 Ağustos 2019 Okunma: 11831 Asayiş
Direksiyon başında rahatsızlanan adam öldü
16 Ağustos 2019 Okunma: 8479 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın