Karamandan.com

Karamandan.com

18 Temmuz 2019 Perşembe
Duru Bulgur Madalyalara Devam Ediyor
5-16 Haziran 2019 tarihlerinde Konya'da yapılan Uluslararası Konya MTB Cup yarışlarında kürsünün adı Duru Bulgur Performans SK oldu.
Kategori : Spor
18 Haziran 2019 11:11
 
Duru Bulgur Madalyalara Devam Ediyor

5-16 Haziran 2019 tarihlerinde Konya'da yapılan Uluslararası Konya MTB Cup yarışlarında kürsünün adı Duru Bulgur Performans SK oldu.

Duru Bulgur Performans SK. Başkanı Ali Can konuyla ilgili yaptığı açıklamasında,

"Türkiye ve Balkan şampiyonası öncesinde Milli Takım sporcularının belirlenmesini sağlayacak olan Uluslararası Konya MTB Cup yarışlarına çok sayıda sporcu katıldı. Türkiye ve Balkan şampiyonu sporcumuz Azize Bekar Altın madaslya alarak birinci olurken 07 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak olan Balkan şampiyonasına hazır olduğunu gösterdi. Aynı yarışmalarda Türkiye şampiyonu sporcumuz Sevim Geçek Bronz madalya alarak üçüncülükle yarışları tamamladı.

Duru Bulgur Performans sk. Antrenörümüz Barış Ünlü Türkiye Şampiyonaları ve Uluslararası Şampiyonalarının yaklaştığı bir dönemde sporcularımızın form seviyelerinin üst düzeyde olması sevindirici bir durum. Sporcularımızdan beklentimiz dışında bir sakatlık olmadığı taktirde  Balkan ve Türkiye şampiyonluğunu Duru Bulgur Performans SK. ve Karaman ilimize getireceğiz.

Amatör spor dallarında Karaman’daki en önemli destekcilerinden olan Duru Bulgur Yünetim Kuruluna Velilerimiz ve Sporcular adına teşekkür ediyoruz.

25-29 Haziran 2019 tarihlerinde Ankara ilimizde yapılacak olan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası yapılacaktır. İlimizden yaklaşık 20 sporcunu yarışacağı bu şampiyonada başarılı olmaları halinde 2019 yılı içerisinde yapılacak olan Avrupa ve Dünya şampiyonalarına katılmaya hak kazanacaklar.

Duru Bulgur Performans SK. Sporcularından 6 sporcusunun yarışacağı bu şampiyonada İlimiz Taekwondo İl Temsilcisi olarak hem Yıldızlar Teknik Kurul Üyesi hem de Milli Takım Antrenörü olarak görev alacağım. Karaman ilimizi en üst seviyede temsil etme gayretimizle işimize devam etmekteyiz." dedi.

Okunma : 1364
Foto galeri
guney sigorta
maboto
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da Trafik Kazası; 1 Yaralı!
15 Temmuz 2019 Okunma: 19496 Asayiş
Genç Yarışçımız Koray Kehya 1.Oldu 
15 Temmuz 2019 Okunma: 7554 Spor
5 kişi tutuklandı
17 Temmuz 2019 Okunma: 7498 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın