Karamandan.com

Karamandan.com

17 Şubat 2019 Pazar
Almanya Ligi Puan Durumu
Geçen yıl oldukça çekişmeli bir lige sahne olan Bundesliga, özellikle şampiyonlar ligine katılma mücadelesi kapsamında keyifli bir seyir imkanı sunmuştu.
Kategori : Spor
22 Temmuz 2018 00:41
 
Almanya Ligi Puan Durumu

Geçen yıl oldukça çekişmeli bir lige sahne olan Bundesliga, özellikle şampiyonlar ligine katılma mücadelesi kapsamında keyifli bir seyir imkanı sunmuştu. Fakat tabii her sene olduğu gibi Bayern Münih yine ligi egemenliği altına almış ve açık ara puan farkı ile şampiyonluğu elde etmişti. Henüz ligler başlamadı ancak takımların tüm hazırlıkları son hızıyla devam ediyor. Özellikle Almanya liginde birbirinden farklı oyuncuların transferleri ile birlikte diğer takımlar Bayern Münih ile rekabet edebilmek için kadrolarını güçlendirmeyi sürdürüyor. 

Almanya ligi yakın zamanda başlıyor

Elbette dünyadaki tüm farklı liglerde olduğu gibi Almanya ligi başlamadan önce de şampiyonlar ligi ve Avrupa ligi ön elemelerinin heyecanı sürüyor. Ağustos ayında da ligler başlar ve birkaç hafta içerisinde Almanya ligi puan durumu yavaş yavaş şekillenir. Bu bağlamda hangi takımların daha güçlü ve daha güzel bir kadro kurdukları da açık şekilde ortaya çıkacaktır. Bu kaliteli site bünyesinden sadece Almanya ligi değil aynı zamanda Portekiz ligi ya da Türkiye ile İspanya ve İngiltere veya Fransa gibi daha birçok değişiklik kapsamında da tüm bilgiler detaylı şekilde alınabilir. Üstelik takımlar hakkında detaylı bilgiler ve transferleri konusunda da yine en doğru ve güncel bilgilere ulaşma şansı buradan elde edilebilir.

Dünya ligleri heyecanla bekleniyor

Başta Avrupa'nın dev ligleri ve Türkiye ligi olmak üzere dünyanın birçok farklı yerindeki ligleri büyük bir heyecan içerisinde bekleniyor. Özellikle bu sene gerçekleştirilen birbirinden farklı transferler kapsamında takımlar liglerine daha iddialı şekilde hazırlanmayı sürdürüyor. Tabii aynı şekilde şampiyonlar ligi ve Avrupa ligi heyecanı için de yine takımların transferleri daha fazla çekişme haline gelmiş durumdadır. Almanya ligi veya Portekiz ile birlikte Türkiye ve daha birçok değişiklik kapsamında da bütün bilgiler internet üzerinden site bünyesinden güven içerisinde elde edilebilir.

Okunma : 1552
maboto
ak parti
guney sigorta
Gündem haberleri
Eşine fuhuş yaptıran koca tutuklandı
13 Şubat 2019 Okunma: 15695 Asayiş
Muhtar aşkını ilan etti
13 Şubat 2019 Okunma: 10055 Gündem
Karaman'da yakalanan eşcinsellerde AIDS tespit edildi
14 Şubat 2019 Okunma: 9576 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın