Karamandan.com

Karamandan.com

17 Şubat 2020 Pazartesi
5 İlden 90 Sporcu Yarışacak
Karaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen İller arası KYK Masa Tenisi Bölge grup müsabakaları Kazım Karabekir Spor Salonu’nda düzenlenen törenle başladı.
Kategori : Spor
15 Nisan 2019 16:30
 
5 İlden 90 Sporcu Yarışacak

Karaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen İller arası KYK Masa Tenisi Bölge grup müsabakaları Kazım Karabekir Spor Salonu’nda düzenlenen törenle başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Gelen Müdürlüğü (KYK) tarafından öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği turnuvaların masa tenisi ayağı Karaman’da düzenlenen törenin ardından başladı. Kazım Karabekir Spor Salonu’nda 5 gün devam edecek müsabakalarda 9 ilden yaklaşık 90 sporcu final mücadelesi verecek.

Kazım Karabekir Salonu’nda Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “15-19 Nisan tarihleri arasında ilimizin ev sahipliğinde düzenlenecek İller arası KYK Masa Tenisi Bölge grup müsabakaları hoş geldiniz safalar getirdiniz. Bugün burada siz değerli antrenör ve sporcularımızı ilimizde ağırlamaktan, misafir etmekten büyük onur ve gurur duyuyoruz. 5 gün boyunca devam edecek bu önemli şampiyonada illerini temsil edecek sporcularımıza şimdiden başarılar diliyor, sakatlıksız, kazasız bir turnuva olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Yapılan törenin ardından kızlar kategorisinde oynanan ilk gün karşılaşmaları ile müsabakalara devam edildi.

İller arası KYK Masa Tenisi Bölge grup müsabakalarının açılış törenine, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Şube Müdürleri, Yurt Müdürleri, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

Okunma : 1189
Foto galeri
YARIŞMA
maboto
seç
başarı
EKSPERTİZ
guney sigorta
Gündem haberleri
Otomobilde ‘al-sat' dönemini bitiren çalışma
13 Şubat 2020 Okunma: 28976 Gündem
Karaman'a Büyük Saygısızlık
16 Şubat 2020 Okunma: 15924 Gündem
Karaman'da silahlı magandalar dehşet saçtı
16 Şubat 2020 Okunma: 8997 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın