Karamandan.com

Karamandan.com

23 Mart 2019 Cumartesi
Yerel seçim ziyaretleri devam ediyor
Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av.
Kategori : Siyaset
14 Mart 2019 12:32
 
Yerel seçim ziyaretleri devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında yürüttüğü ziyaretlere devam ediyor. Karaman köylerini ziyaret eden Ünver, yerel seçimde hemşehrilerinden destek istedi.

CHP Karaman İl Başkanı Kadir Ergin, İl Genel Meclisi Adayları Sami Sesal ve Hasan Ehliz ile birlikte 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Yazılı, Pınarbaşı, Yılangümü, Göçer, Dağkonak, Çatak, Çukurbağ, Narlıdere, Burhan ve Morcalı köylerini ziyaret eden CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, hemşehrilerinden destek istedi.

Ziyaretleri sırasında köylülerle sohbet edip çiftçilerin ve hayvan yetiştiricilerinin yaşadığı sıkıntıları dinleyen Ünver, ülkemizde çalışan ve üreten kesimin üretimden hak ettiği payı alamadığını ifade etti.

CHP’nin çiftçiden, üretimden ve emekten yana politikalarını anlatan Ünver: “Yüksek girdi maliyetlerini karşılayamayan, hükümetin ithalat politikaları altında ezilen, düşük ürün fiyatları yüzünden tarlasını, toprağını terk etmek zorunda kalan çiftçimiz, köylümüz bilmelidir ki; CHP tüm bu sorunların kalıcı çözüm adresidir.

Bugün yaşanan ekonomik sıkıntılara kalıcı hiçbir çözüm üretmeyen iktidar partisi, her bir metre karesinden bereket fışkıran topraklarda vatandaşı tanzim kuyruklarına muhtaç etmiştir.

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’ye destek veren herkes, büyük bir değişimin ve gelişimin kapısını aralamaya, Türkiye’nin ve Karaman’ın makus talihini yenmesine öncü olacaktır.” diye konuştu.

 

Okunma : 929
Foto galeri
ak parti
guney sigorta
maboto
tekin
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 20521 Gündem
Meteoroloji'den Karaman için 'Sarı Alarm'
22 Mart 2019 Okunma: 17546 Hava Durumu
Kepçe ile tarla düzeltirken tarihi yapı buldu
21 Mart 2019 Okunma: 7694 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın