Karamandan.com

Karamandan.com

21 Mayıs 2019 Salı
Yerel seçim ziyaretleri devam ediyor
Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av.
Kategori : Siyaset
14 Mart 2019 12:32
 
Yerel seçim ziyaretleri devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında yürüttüğü ziyaretlere devam ediyor. Karaman köylerini ziyaret eden Ünver, yerel seçimde hemşehrilerinden destek istedi.

CHP Karaman İl Başkanı Kadir Ergin, İl Genel Meclisi Adayları Sami Sesal ve Hasan Ehliz ile birlikte 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Yazılı, Pınarbaşı, Yılangümü, Göçer, Dağkonak, Çatak, Çukurbağ, Narlıdere, Burhan ve Morcalı köylerini ziyaret eden CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, hemşehrilerinden destek istedi.

Ziyaretleri sırasında köylülerle sohbet edip çiftçilerin ve hayvan yetiştiricilerinin yaşadığı sıkıntıları dinleyen Ünver, ülkemizde çalışan ve üreten kesimin üretimden hak ettiği payı alamadığını ifade etti.

CHP’nin çiftçiden, üretimden ve emekten yana politikalarını anlatan Ünver: “Yüksek girdi maliyetlerini karşılayamayan, hükümetin ithalat politikaları altında ezilen, düşük ürün fiyatları yüzünden tarlasını, toprağını terk etmek zorunda kalan çiftçimiz, köylümüz bilmelidir ki; CHP tüm bu sorunların kalıcı çözüm adresidir.

Bugün yaşanan ekonomik sıkıntılara kalıcı hiçbir çözüm üretmeyen iktidar partisi, her bir metre karesinden bereket fışkıran topraklarda vatandaşı tanzim kuyruklarına muhtaç etmiştir.

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’ye destek veren herkes, büyük bir değişimin ve gelişimin kapısını aralamaya, Türkiye’nin ve Karaman’ın makus talihini yenmesine öncü olacaktır.” diye konuştu.

 

Okunma : 1004
Foto galeri
maboto
EKSPERTİZ
guney sigorta
KORKMAZLAR
Gündem haberleri
Karaman'da mera kavgası 4 yaralı
18 Mayıs 2019 Okunma: 15219 Asayiş
Karaman'da gençlerin intihar girişimleri arttı
18 Mayıs 2019 Okunma: 14694 Asayiş
Eski muhtar bacanağını ve iki çocuğunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 9744 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın