Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ekim 2019 Çarşamba
Yeniden Refah Partisi Ermenek 1. Olağan Kongresi Yapıldı
Yeniden Refah Partisi 1.
Kategori : Siyaset
21 Eylül 2019 15:06
 
Yeniden Refah Partisi Ermenek 1. Olağan Kongresi Yapıldı

Yeniden Refah Partisi 1. Ermenek olağan kongresi yapıldı. 

Yeniden Refah Partisi 1. Ermenek olağan kongresine Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa SARI, Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Bektaş TURA, Yeniden Refah Partisi Karaman Merkez İlçe Başkanı Ramazan ŞEN, Yeniden Refah Partisi Başyayla İlçe Başkanı Ahmet DİKİCİ katıldı. 

Divanın oluşturulması ile başlayan kongre hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. 
Divan Başkanlığına oy birliğiyle Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa SARI, Karaman İl Başkanı Bektaş TURA, Karaman Merkez İlçe Başkanı Ramazan ŞEN seçildi. 

Kongrede Konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Karaman Merkez İlçe Başkanı Ramazan ŞEN; Merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın sözlerinden bir demet sunarak “Onu yeni nesillere tanıtmalıyız” dedi. 

Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa SARI ise Milli Görüşe geçmişte olduğu gibi bugün de milletimiz başta olmak üzere dünyanın çok ihtiyacı olduğunu belitti. Katılımcılara Milli Görüşün misyonunu, yönetimini ve ilkelerini anlattı. 

Karaman İl Başkanı Bektaş TURA yaptığı konuşmada, "Ermenek’te sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşarken partimiz yeni kurulmasına rağmen milletimizin teveccühünden memnun olduklarını ve yurt genelinde 76 ilde ve 700 den fazla ilçede teşkilatlanmasını bitiren bir partiyiz" dedi.

Sinevizyon gösterisinin ardından oy kullanımına geçildi. Seçim sonucunda Yeniden Refah Partisi Ermenek İlçe Başkanlığına Ahmet Armut seçildi. 
 

Okunma : 2756
Foto galeri
seç
maboto
guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Yağmurlu günler bekleniyor! Karaman hava durumu
22 Ekim 2019 Okunma: 11346 Karaman Hava Durumu
Komşuları tarafından ölü olarak bulundu
20 Ekim 2019 Okunma: 9694 Asayiş
SON DAKİKA: BABA OĞULU AYAKLARINDAN VURDULAR
20 Ekim 2019 Okunma: 9624 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın