Karamandan.com

Karamandan.com

25 Mayıs 2020 Pazartesi
Yeniden Refah Partisi Ermenek 1. Olağan Kongresi Yapıldı
Yeniden Refah Partisi 1.
Kategori : Siyaset
21 Eylül 2019 15:06
 
Yeniden Refah Partisi Ermenek 1. Olağan Kongresi Yapıldı

Yeniden Refah Partisi 1. Ermenek olağan kongresi yapıldı. 

Yeniden Refah Partisi 1. Ermenek olağan kongresine Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa SARI, Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Bektaş TURA, Yeniden Refah Partisi Karaman Merkez İlçe Başkanı Ramazan ŞEN, Yeniden Refah Partisi Başyayla İlçe Başkanı Ahmet DİKİCİ katıldı. 

Divanın oluşturulması ile başlayan kongre hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. 
Divan Başkanlığına oy birliğiyle Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa SARI, Karaman İl Başkanı Bektaş TURA, Karaman Merkez İlçe Başkanı Ramazan ŞEN seçildi. 

Kongrede Konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Karaman Merkez İlçe Başkanı Ramazan ŞEN; Merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın sözlerinden bir demet sunarak “Onu yeni nesillere tanıtmalıyız” dedi. 

Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa SARI ise Milli Görüşe geçmişte olduğu gibi bugün de milletimiz başta olmak üzere dünyanın çok ihtiyacı olduğunu belitti. Katılımcılara Milli Görüşün misyonunu, yönetimini ve ilkelerini anlattı. 

Karaman İl Başkanı Bektaş TURA yaptığı konuşmada, "Ermenek’te sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşarken partimiz yeni kurulmasına rağmen milletimizin teveccühünden memnun olduklarını ve yurt genelinde 76 ilde ve 700 den fazla ilçede teşkilatlanmasını bitiren bir partiyiz" dedi.

Sinevizyon gösterisinin ardından oy kullanımına geçildi. Seçim sonucunda Yeniden Refah Partisi Ermenek İlçe Başkanlığına Ahmet Armut seçildi. 
 

Okunma : 3089
Foto galeri
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
atsepete
seç
Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 8496 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 7005 Asayiş
Karaman'da apart kumarhaneyi polis bastı
21 Mayıs 2020 Okunma: 6815 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın