Karamandan.com

Karamandan.com

16 Ekim 2018 Salı
Yeni Başkan; Bülent Ergen
Marangozlar, Mobilyacılar ve Hizarcılar Odası seçimlerinde sonuç belli oldu.
Kategori : Siyaset
20 Ocak 2018 12:58
 
Yeni Başkan; Bülent Ergen

Marangozlar, Mobilyacılar ve Hizarcılar Odası seçimlerinde sonuç belli oldu.

Bülent Ergen, delegelerin oylarıyla Marangozlar, Mobilyacılar ve Hizarcılar Odası yeni başkanı oldu.

310 üyeli Karaman Marangozlar - Mobilyacılar ve Hizarcılar Odası seçimleri yapıldı. 285 oyun kullanıldığı seçimlerde 116 oy ile yeni başkan Bülent Ergen olurken rakipleri, Şaban Sayaslan 113, Mustafa Şen ise 56 oy alabildi. Böylece sektörün tanınmış esnaflarından Bülent Ergen genç ekibiyle beraber yönetimi devraldı. 

Bülent Ergen Kimdir?

1975 Karaman doğumlu olan Bülent Ergen, 1989 yılından bu yana bu meslekte iştigal ediyor. Ergen aynı zamanda bu seçimlerde aday olmayan Marangozlar, Mobilyacılar ve Hizarcılar Odası başkanı Recep Afacan'ın yardımcısı idi.

HEP BİRLİKTE GÜZEL GÜNLERE 

Karamandan.com'a açıklamalarda bulunan Bülent Ergen: Bugün itibari ile  Marangozlar, Mobilyacılar ve Hizarcılar Odası başkanı olarak segöreve başladım. Adaylığımız süresince ve bundan sonra yine hep birlikte olacağım yönetitim kurulu üyelerim başta olmak üzere tüm oda üyelerimize teşekkür ederim. Gayet medeni ve seviyeli bir şekilde seçim sürecini yaşadık. Diğer aday olan meslektaşlarıma da teşekkür ederim. 

Şimdi hizmet vaktidir. Karaman'da Ahi Evran'ın ve Yunus Emre'nin diyarında bu büyüklerimizi rehber edinerek inşallah onların yolunda ilerleyeceğiz. Esnafın sorunlarını sıkıntılarını çözüme kavuşturmak için ekibimle beraber çalışmalara başlıyoruz. . Yönetim kurulumuz genç dinamik ve özveriyle çalışacak bir ekip. Onlarla birlikte, odamız ve tüm sanayi esnafını en şekilde temsil edeceğiz. Çünkü bize verilen yetki ve sorumlulukların bilincindeyiz. Her şeyin en güzeline layık olan şehrimize ve meslektaşlarımıza layık olmak için çalışacağız. Hep birlikte güzel günlere inşallah" ifadelerini kullandı.

İşte Marangozlar, Mobilyacılar ve Hizarcılar Odası yeni yönetimi;

Okunma : 4233
Foto galeri
gultes c6
Aktekke
isabet
GÜNEY EMLAK
Gündem haberleri
13 Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti!
15 Ekim 2018 Okunma: 16941 Asayiş
Karaman'da komşu kavgası: 4 yaralı
13 Ekim 2018 Okunma: 14214 Asayiş
TIR YAN YATTI
12 Ekim 2018 Okunma: 12294 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın