Karamandan.com

Karamandan.com

21 Mayıs 2019 Salı
Vekil Şeker temaslarını sürdürüyor
AK Parti Karaman Milletvekili Dr.
Kategori : Siyaset
15 Mart 2019 17:27
 
Vekil Şeker temaslarını sürdürüyor

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, Karaman Valisi Fahri Meral ve Karaman Belediye Başkan adayı Mahmut Sami Şahin ve AK Parti il teşkilatı ile birlikte Karaman’da çeşitli temaslarda bulundu.

Karaman’daki temasları çerçevesinde; Karaman Valiliğinin düzenlemiş olduğu ağaç dikimi programına katılan Dr. Recep Şeker, Karaman Grand Otelde düzenlenen Tıp bayramı resepsiyonuna katılarak sağlık çalışanları ile buluştu.

Dr. Recep Şeker yine Tıp bayramı programları çerçevesinde Karaman Devlet hastanesini ve Sağlık ocaklarını ziyaret ederek hastane çalışanları ile görüştü, sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladı, sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Karaman Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğünü de ziyaret eden Dr. Recep Şeker, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Şehit Ömer Halis Demir Konferans salonunda düzenlenen Elma Çalıştayı’na katıldı.

Dr. Recep Şeker, Karaman ziyaretleri sonrasında Ayrancı ilçesine geçerek Ayrancı’da esnafları ve semt pazarındaki pazarcı esnafını ziyaret etti, esnafların istek ve önerilerini dinledi.

 

Okunma : 882
Foto galeri
KORKMAZLAR
guney sigorta
maboto
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da mera kavgası 4 yaralı
18 Mayıs 2019 Okunma: 15219 Asayiş
Karaman'da gençlerin intihar girişimleri arttı
18 Mayıs 2019 Okunma: 14694 Asayiş
Eski muhtar bacanağını ve iki çocuğunu öldürdü
17 Mayıs 2019 Okunma: 9744 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın