Karamandan.com

Karamandan.com

03 Temmuz 2020 Cuma
karaman

TÜRKAV Karaman İl Başkanlığı’na üst düzey ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi ve TÜRKAV genel merkezlerinden Karaman’a gelen heyet, geçtiğimiz günlerde faaliyete başlayan TÜRKAV Karaman İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Kategori : Siyaset
19 Kasım 2019 12:37
 
TÜRKAV Karaman İl Başkanlığı’na üst düzey ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi ve TÜRKAV genel merkezlerinden Karaman’a gelen heyet, geçtiğimiz günlerde faaliyete başlayan TÜRKAV Karaman İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörü Ali Güler, TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz ve çevre illerin TÜRKAV şube başkanlarından oluşan heyet, TÜRKAV Karaman İl Başkanı olarak görevlendirilen Mehmet Bozkurt’u ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. 

KAMU-SEN İl Temsilciliği hizmet binasındaki ziyarete; MHP İl Başkanı Mahmut Ünüvar, Merkez İlçe Başkanı M. Mustafa Gözel ve yönetim kurulu üyeleri, Taş Medreseli Ülkücüler İl Başkanı Mehmet Uçucu ile KAMU-SEN il temsilcisi Nedim Ünal, şube başkanları ve yönetimleri katıldı.

Mehmet Bozkurt’a yeni görevinde başarılar dileyen Genel Başkan Korkmaz; "Kısa adı TÜRKAV olan Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfımızın Karaman şubesi hayırlı olsun" dedi.

Korkmaz; "Türk milliyetçileri olarak, Devletimizi kuran fikrin ve yaşatan ideallerin sahibiyiz. Her şartta Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin asli gücü olan arkadaşlarımızın gösterdiği milli duruş takdire şayandır. Bu yüce ülküye gönül vermiş olan vakfımız ve üyelerinin; yurdumuzun geçmekte olduğu bu hassas dönemde, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, birlik ve beraberliğine, necip Türk milletinin âli menfaatlerinden ve mukaddesatından asla vazgeçmeyen bir memur hareketinin yılmaz ve yıkılmaz öncüsü olduğu bilinmelidir. Devletine ve Milletine gönülden bağlı, vatan, millet sevgisi ve Allah korkusu olan kadroların yetişmesi ve dolayısıyla yönetim kadrolarında bulunması için çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle faaliyete geçirdiğimiz Karaman İl Başkanlığımızın gerek kamu çalışanlarımıza gerekse tüm Karamanlılara hayırlar getirmesini temenni ediyorum" diye söyledi.

Başdanışman Ali Güler ise konuşmasında; "Birçok ilimizde yaptıkları çalışmalarla takdir ettiğimiz TÜRKAV’ın memleketimizde şube açması hepimiz adına sevindiricidir. KAMU-SEN il temsilciliğimizin faaliyetlerinde destekleyici unsur olarak gördüğümüz TÜRKAV’ın Karaman’da hızlı bir şekilde teveccüh göreceğine gönülden inanıyorum. Yüreği memleket sevdasıyla dolu olan, Milli ve Manevi değerleri sahiplenmiş Karaman’daki kamu çalışanlarını vakfımız bünyesinde yer almaya davet ediyorum. TÜRKAV İl Başkanı olarak görevlendirilen Mehmet Bozkurt kardeşimi tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum" sözlerine yer verdi.
 

Okunma : 994
Foto galeri
guney sigorta
EKSPERTİZ
karaman


Gündem haberleri
Tek Ailesinin Acı Kaybı
30 Haziran 2020 Okunma: 18559 Yaşam
Karaman’da bir fabrika virüs nedeniyle üretimi durdurdu
01 Temmuz 2020 Okunma: 18099 Ekonomi
SON DAKİKA: Tuvalette can verdi
30 Haziran 2020 Okunma: 9476 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın