Karamandan.com

Karamandan.com

27 Eylül 2020 Pazar
Şeref Kuku; AK Parti Camiasını Kutluyorum
AK Parti Kurucularından Mali Müşavir Şeref Kuku partinin kuruluşunun 19.
Kategori : Siyaset
15 Ağustos 2020 10:58
 
Şeref Kuku; AK Parti Camiasını Kutluyorum
karaman

AK Parti Kurucularından Mali Müşavir Şeref Kuku partinin kuruluşunun 19. yılı dolayısı ile ziyaret ettiği Karamandan.com haber sitesinde AK Parti'nin Türkiye’nin büyümesi ve demokrasinin kökleşmesinde büyük katkısının olduğunu söyledi.

"AK Parti camiasına hayırlı ve başarılı çalışmalar diliyorum." diyen Şeref Kuku yaşanmakta olan kongre sürecinin de Karaman başta olmak üzere tüm ülkeye hayırlar getirmesini diledi.

Kuku açıklamasında şu ifadeleri kullandı; 

AK Parti kurulurken dava liderimiz Recep Tayyip Erdoğan “Dostlarım dün bitti, geçti gitti. Bugün yeni bir gündür. Aydınlık Türkiye için, geleceğimiz için yeniden yollara düşme günüdür” demişti.

O günden bu güne çok badireler atlatırken bir yandan da büyük başarılara imza atılmıştır. Muhtıralar, darbe girişimleri, krizler, seçimler, referandumlar içte ve dışta onlarca problemle uğraşıldı. Bir yandan da ülkemizim ihyası ve imarı için canla başla çalışıldı. Ülke baştan başa barajlar, köprüler, havaalanları vs ile donatıldı. Başörtü, Ayasofya, İHL gibi kronik sorunların da üstesinden gelindi.

Bütün bunları Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Kadrolar yaptı. Bu günün Türkiye'sini doğru analiz edebilmek için dünün Türkiye'sini hafızalarızda saklamak gerekir. AK Parti öncesi bizim hafızamızda tazeliğini hala korunmaktadır.

Milletimiz 19 yıl içinde huzur ve istikrarın yanında oldu. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ülkemizi çok daha ileriye götürme adına halkımız ile omuz omuza hareket ederek gece gündüz demeden 2023 hedefleri doğrultusunda inanç ve azimle yürüyen AK Parti camiasının 19. kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

Okunma : 881
Foto galeri
EKSPERTİZ
guney sigorta
karaman


Gündem haberleri
Başkan Bayram: Üreticilerimiz hibelerden yararlansın
23 Eylül 2020 Okunma: 22847 Tarım
Doktorlara 'Ölüyorum, beni kurtarın' diye yalvardım
24 Eylül 2020 Okunma: 8475 Gündem
Karaman'da yeni çalışma saatleri kararı
23 Eylül 2020 Okunma: 7233 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın