Karamandan.com

Karamandan.com

23 Temmuz 2019 Salı
Seçim standında vatandaşlarla buluştular
Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av.
Kategori : Siyaset
21 Mart 2019 13:03
 
Seçim standında vatandaşlarla buluştular

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında sendika ziyareti gerçekleştirip, CHP Gençlik Kolları’nın açtığı seçim standında vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, yerel seçim çalışmalar kapsamında Öz İş Gıda Sendikası’nı ziyaret etti. Ünver’e CHP Karaman Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri eşlik etti.

Sendika yöneticileri ile Karaman’ın sorunları ve ülke gündemi üzerine sohbet eden Ünver, daha sonra; CHP Gençlik Kolları’nın açtığı seçim standını ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

31 Mart yerel seçimlerinde, CHP’nin il, ilçe, belde belediye başkan adaylarına ve İl Genel Meclisi Adayları’na destek istemek için köy, kasaba ve ilçeleri gezen CHP Karaman Milletvekili Ünver, bu kez Öz İş Gıda Sendikasını ziyaret etti.

Burada sendika yöneticileri ile bir görüşme yapan Ünver, CHP’nin sendikal alanı siyasal iktidarların müdahalelerinden arındıracağını ifade ederek sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Sendikaya üyelik hakkı, toplu sözleşme hakkı ve grev hakkını bir bütün olarak kabul edeceğiz. 1 Nisan’dan itibaren, kazandığımız belediyelerden başlayarak, işçilerin sendikalarda örgütlenmesinin ve hak arama yollarının önünü açacağız. Toplu sözleşme ve grev hakkının kullanılmasının önündeki tüm engelleri kaldıracağız.”

CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, sendika ziyaretinin ardından, İl Başkanı Kadir Ergin ve geçmiş dönem İl Başkanı Alaaddin Işık ile birlikte; CHP Gençlik Kolları’nın açtığı seçim standını ziyaret etti. Burada hemşehrileriyle bir araya gelen Ünver, partisinin Belediye Başkan Adayları ile İl Genel Meclisi Adaylarına destek istedi.

 

Okunma : 942
Foto galeri
EKSPERTİZ
guney sigorta
maboto
Gündem haberleri
Karaman'da traktör devrildi: 1 genç hayatını kaybetti!
20 Temmuz 2019 Okunma: 30551 Asayiş
Sağ kurtulan olmadı; 7 ölü
21 Temmuz 2019 Okunma: 18177 Asayiş
Karaman'da işyeri önünde silahlı saldırı
19 Temmuz 2019 Okunma: 13945 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın