Karamandan.com

Karamandan.com

04 Temmuz 2020 Cumartesi
karaman

Savaş Kalaycı'dan Abidin Çağlayan'a cevap
Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Türk Dünyası Şöleninde yaptığı açıklamaya dair AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan'ın tepki göstermesi üzerine sosyal medyadan bir açıklama yayınladı.
Kategori : Siyaset
06 Ağustos 2019 07:41
 
Savaş Kalaycı'dan Abidin Çağlayan'a cevap

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Türk Dünyası Şöleninde yaptığı açıklamaya dair AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan'ın tepki göstermesi üzerine sosyal medyadan bir açıklama yayınladı.

AK Parti İl Başkanı Çağlayan'ın, "Milletimizin sizden beklediği laf yapmak değil, gereğini yapmanızdır." demesi üzerine Kalaycı sosyal medyadan, "Karamanımızın kaybedecek tek bir dakikası bile yoktur..." diyerek açıklamasını yayınladı.

Kalaycı açıklamasında, "Cumhur ittifakının ilkelerine bağlı kalmak adına bugüne kadar şahsım ve belediye yönetimi aleyhine yapılan her türlü eleştiri ve mesnetsiz iddialara, sahte hesaplardan yapılan iftira nitelikli paylaşımlara cevap verme gereği duymadık.

Sabır gösterdik. Borç miktarını ve israf temelli harcamaları afişe ederek devr-i sabık oluşturma gayreti içerisinde de olmadık, olmayız. Yaptığımız açıklamalar sabır sınırlarına gelindiğinin bir göstergesidir. Yaptığımız tüm çalışmaların kaynağı bellidir. Bu konudaki art niyetli soruların gereksizliği, polemik ve yıpratma amaçlı olduğu da ortadadır.

Karaman'ın ve Karaman halkının yararına olan çalışmaları daha iyiye götürecek iyi niyetli eleştiri ve önerilere sonuna kadar açık olduğumuzun, karalama ve yıpratma amaçlı yapılan eleştirilerin de sonuna kadar karşısında olduğumuzun bilinmesini isteriz. Karaman için yapılan her güzel çalışmada yanımızda olmanız hem ittifak ruhunun hem de Karamanlılık olgusunun bir gereğidir.

Herkesin bu bilinçle hareket etmesini isteriz.Tüyü bitmemiş yetimin hakkını heba etmediğimizi, etmeyeceğimizi ve asla ettirmeyeceğimizi dile getirmekten daha doğal bir şey olabilir mi? Bu konuda yapılan açıklamalar ve suçlamalar bizleri ziyadesiyle üzmüştür.

Gereksiz polemiklerle Karaman'ın kaybedecek tek bir dakikası bile yoktur. Selam ve sevgilerimle." ifadelerini kullandı.

Kalaycı'nın sosyal medya paylaşımı:

Okunma : 18058
Foto galeri
karaman


guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Tek Ailesinin Acı Kaybı
30 Haziran 2020 Okunma: 19138 Yaşam
Karaman’da bir fabrika virüs nedeniyle üretimi durdurdu
01 Temmuz 2020 Okunma: 18829 Ekonomi
SON DAKİKA: Tuvalette can verdi
30 Haziran 2020 Okunma: 9950 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın