Karamandan.com

Karamandan.com

13 Kasım 2019 Çarşamba
SON DAKİKA: AK Parti Merkez İlçe Başkanı Atandı
TEMAYÜL, KONGRE DERKEN AK PARTİ'NİN KARAMAN'DA APAR TOPAR İLÇE BAŞKANI ATADIĞI BİLGİSİ GELDİ.
Kategori : Siyaset
16 Ekim 2019 20:32
 
SON DAKİKA: AK Parti Merkez İlçe Başkanı Atandı

TEMAYÜL, KONGRE DERKEN AK PARTİ'NİN KARAMAN'DA APAR TOPAR İLÇE BAŞKANI ATADIĞI BİLGİSİ GELDİ.

Geçtiğimiz hafta kongre sürecine başlayan AK Parti'de adaylar yeni ortaya çıkmış ve temayül yoklaması yapılmıştı. Fakat bugün akşam saatlerinde AK Parti'nin Merkez İlçe Başkanı atadığı bilgisi haber merkezimize ulaştı.

FEYZULLAH TUNÇ YENİ BAŞKAN

Mevcut Merkez İlçe Başkanı Ali Bozkurt'un kongre sürecinde görevden alınarak yerine Feyzullah Tunç'un atandığı bilgisi geldi.

FEYZULLAH TUNÇ KİMDİR?

Fotoğrafçı kimliği ile tanınan Karaman esnaflarından Feyzullah Tunç, 1971 Karaman doğumlu. Karaman oto sanayinde yedek parça satış işi yapıyor. AÖF Fakültesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü mezunu .

Fotoğraf tutkusu 2012 yılında başladı , fotoğrafa olan tutkusunu artıran ise ”Makinamı alıp çıktığım ilk fotoğraf gezisindeki , gezi mihmandarının tanışma esnasında ne iş yaptığımı sorması ile başlamıştır” diyor.  Emekli öğretmen olduğunu sonradan öğrendiği kişiye vermiş olduğu Oto sanayiinde çalışıyorum cevabı üzerine şahsın vermiş olduğu tepki aynen şuydu “ Nasıl olur , sanayide çalışan kişinin fotoğrafla ne işi olur , bırakın bu işi doktorlar, avukatlar, hakimler , mühendisler v.s. yapsın “ cevabı üzerine fotoğrafın ve sanatın belli meslekler gurubuna ait olmadığını ispat etmek ve sanayide çalışan bir insanında ufkunun ne kadar geniş olacağını göstermek gibi bir hedefim oldu” diye ekliyor.

Aradan geçen dört yıl neticesinde geldiğimiz noktada; Ulusal ve uluslararası yarışmalarda alına derece ve madalyalar ki sayısı yaklaşık 270 civarındadır bunların içerisinde ulusal yarışmalarda alınan birincilik ve ikincilik , uluslarası yarışmalarda alınan madalyalar bulunmaktadır .

Ulusal ve yerel yazılı ve görsel gazete ve dergilerde yayınlanmış onlarca fotoğrafları , yayınlanmış makale ve portfolyoları bulunmaktadır .

Okunma : 10928
Foto galeri
guney sigorta
seç
maboto
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da öğrencilerine cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen öğretmen tutuklandı
12 Kasım 2019 Okunma: 13456 Asayiş
Karaman'da yeni iş yeri açıldı
09 Kasım 2019 Okunma: 9742 Ekonomi
Karaman Kamu-Sen: Bu bütçe memurun bütçesi değil
12 Kasım 2019 Okunma: 6856 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın