Foto galeri

Karamandan.com

Karamandan.com

 
 
Tarih : 13 Eylül 2019  -  Saat : 09:47:31   Görüntülenme: 1710

SEÇ Market Mahmudiye Şubesinde evin her ihtiyacına özel indirimler
Perakende sektöründe hızlı bir büyüme gerçekleştiren SEÇ Market, Karaman Şubesi'nde halkın yoğun ilgisine karşılık seçilmiş indirimli fiyat listelerini güncellemeye devam ediyor.

Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın iş ortağı olarak faaliyet gösteren SEÇ Markerketleri'nin Karaman şubesinde gıda başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızda size özel indirimler başladı.

Evinizin halısından tutun mutfak malzemesine, çayından tutun saklama kabına, ketılına kadar her ihtiyacınızı özel indirimlerle karşıyalan SEÇ Market Mahmudiye Şubesinde 11-17 Eylül ve 11 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak indirim listeleri yayınlandı.

Bu tarihler arasında evinizin her ihtiyacını karşılayabileceğiniz özel indirimleri, sizin için seçilen çok özel fırsatları kaçırmayın.

SEÇ Market Karaman Mahmudiye mağazası, Mahmudiye Mahallesi'nde Cumartesi Pazarı, Cedit Öğrenci Yurdu aşağısında hizmet sunuyor.

 

SEÇ Market Mahmudiye Şubesinde evin her ihtiyacına özel indirimler
SEÇ Market Mahmudiye Şubesinde evin her ihtiyacına özel indirimler Perakende sektöründe hızlı bir büyüme gerçekleştiren SEÇ Market, Karaman Şubesi'nde halkın yoğun ilgisine karşılık seçilmiş indirimli fiyat listelerini güncellemeye devam ediyor.