Foto galeri

Karamandan.com

Karamandan.com

 
 
Tarih : 06 Mart 2019  -  Saat : 01:51:30   Görüntülenme: 11884

SAMİ ŞAHİN BEKLENEN PROJELERİNİ AÇIKLADI

AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin merakla beklenen projelerini halka açık bir programla anlattı.

İŞTE AK PARTİ ADAYI SAMİ ŞAHİN'İN KARAMAN HALKININ TAKDİRİNE BIRAKTIĞI PROJELERİLütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezinde yapılan programa Karaman Milletvekli Selman Oğuzhan Eser ve Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan haricinde STK temsilcileri ile eski yeni partililer katıldı. Karaman Milletvekili Recep Şeker ve bazı meclis üyelerinin programa katılmaması dikkat çekti.

Eş zamanlı olarak sosyal medyadan canlı yayınlanan programda AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin günlerdir beklenen projelerini açıkladı. Konuşmasının aralarına serpiştirilen videolarla yaptığı sunum ve sahne düzeni katılımcılar tarafından beğenilirken başkan adayının konuşması gençlerin sloganlarıyla sıksık kesildi.

Mahmut Sami Şahin projelerini anlattığı konuşmasında; “Dualarıyla destekleriyle kardeşlik duyguları ile bizi bağırlarına basan bize gönüllerinin ve evlerinin kapılarını açan Karaman halkına her zaman yanımda hissettiğim her yaştan Karamanlı hemşehrilerime en kalbi duygularımla gönül dolusu şükranlarımı arz ediyorum.

Değerli Karamanlılar size hizmetkar olma düşüncesi bizleri heyecanlandırıyor. Gönlümüzdeki heyecan ve aşk işimize yansıyor. İşini severek yapanlar mutlu olurlar, ülkesinin sevenler, şehrini sevenler, işlerini en iyi şekilde yaparlar. İnsanları mutlu etmek için çalışırlar hep bir telaşe hep tatlı heyecan içinde olurlar.

Aşk ile koşan Yorulmaz derler çünkü biliyoruz ki bu iş gönül işidir, memleket işi gönül işidir. Belediyecilik gönül işidir.

Bu vesile ile halen bu kutlu görevi yürütmekte olan ve adaylığımızın ilanı ile birlikte şahsıma göstermiş olduğu kadirşinaslıkdan ötürü belediye başkanımız Sayın Ertuğrul Çalışkan’a da çok teşekkür ediyorum. Yine bu kadim şehrin hizmetkarlık yapmış geçmiş bütün belediye başkanlarımıza saygıyla rahmeti Rahman'a kavuşmuş olanları da rahmet ve minnetle yad ediyorum.

AK Parti belediyeciliği millete hizmetin kapısıdır aynı zamanda bir bayrak yarışıdır. Bizler bu bayrağı alıp daha ileri taşımanın milletimize Şehrimize daha iyi hizmet sunmanın gayretini taşıyarak çalışacağız. Karaman'daki hoşgörünün mimari Mevlana’dır, sevginin sembolü Yunus Emre’dir. Karamanoğlu Mehmet Bey’dir, Kaptan-ı Derya Piri reis’dir, Şark Fatihi Kazım Karabekir’dir.

Türk dilinin Anadolu'da destanlaştığı yerdir Karaman. Gönlümde hizmet aşkı büyüttüğüm şehirdir. Birçok tarihi değeri ev sahipliği yapan gönül mimarlarımıza kucak açan kutlu bir şehirde birlikte yaşamanın manevi güzelliklerini yaşıyoruz. Aynı gökyüzü altında aynı yeryüzü üstünde yaşıyoruz.

Tek bir bayrağın gölgesinde buluşuyoruz, aynı dili konuşuyor, aynı bakışla aynı gülüşle kendimizi buluyoruz. Allah'a hamdolsun bu toprakları birlikte paylaşıyoruz. Ortak geçmişimizden aldığımız güçle ortak bir geleceğe ilerliyoruz. Köklü bir tarihe sahip şehrimizde bir ve beraber yaşamanın da mutluluğun hissediyoruz.

Bu birliktelik ve beraberliğimizde kazanan Karaman olacak. Projelerimizle gelişen, yenilenen, güçlenen, büyüyen Karaman olacaktır. Tüm bunlar tabii ki gayretle çalışmakla azimle ve en önemlisi de gönülle gerçekleşecektir.

Karaman aşkı ile çalıştık ve projelerimizi belirledik. Karaman aşkıyla yol haritamızı çizdik. Bu şehir hepimizin şehridir, bu emanet hepimizin emanetidir. Milletimizle hemşehrilerimizle birlikte bu emaneti omuzlayacağız ki bu öyle büyük bir emanettir ki tek başına da sırtlanamaz.

Biz bir ve beraber olarak bu emanete bu şehre sahip çıkacağız. Bizler şehre sahip olmak için değil şehre sahip çıkmak için birlikte olacağız. Bizler sadece bugünün şehirlerine bugünün insanına, bugünün Türkiye'sine karşı sorumlu değiliz. Bugünden yarını inşa etmenin yarını ihmal etmemenin sorumluluğunu omuzlarımızda taşıyoruz.

Karaman’ı öyle planlayacağız ki çocuklarımıza, torunlarımıza gurur duyacakları bir medeniyeti bir şehri bırakacağız. Bunu da gönülden yapacağız. Ne güzel söylemiş Yunus Emre, “Dil söyler kulak dinler, gönül söyler kainat dinler.” İşte bu yüzden gönülden konuşacağız, aşkla, sevda ile çalışacağız. 

Öncelikle aylardır mesleklerinde uzman bir ekiple yoğun bir şekilde çalışarak istişare ederek tartışarak imkanlarımızı ve şehrimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak nihai şeklini verdiğimiz birbirinden değerli projelerimizde emek veren ekip arkadaşlarıma, desteklerini esirgemeyen başta kıymetli bakanlarımız olmak üzere saygıdeğer milletvekillerimize, il başkanımıza, teşkilatımıza, meclis üyesi adaylarımıza, görüşleri ile projelerimize katkı sunan Karamanlı hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

www.karamandan.com

www.karamandan.com

www.karamandan.com

www.karamandan.com

www.karamandan.com

​​​​​​​www.karamandan.com

SAMİ ŞAHİN BEKLENEN PROJELERİNİ AÇIKLADI
SAMİ ŞAHİN BEKLENEN PROJELERİNİ AÇIKLADI AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin merakla beklenen projelerini halka açık bir programla anlattı.