Karamandan.com

Karamandan.com

19 Temmuz 2019 Cuma
Muhtar Adayı Bez Torba Dağıttı
Karaman'ın en büyük mahallelerinden biri olan Mahmudiye Mahallesi Muhtar adayı Mustafa Çelik, mahalle sakinlerine ve esnaflara bez torba dağıttı.
Kategori : Siyaset
12 Şubat 2019 14:18
 
Muhtar Adayı Bez Torba Dağıttı

Karaman'ın en büyük mahallelerinden biri olan Mahmudiye Mahallesi Muhtar adayı Mustafa Çelik, mahalle sakinlerine ve esnaflara bez torba dağıttı.

Muhtar Adayı Mustafa Çelik, otuzlu yıllardan bu yana aile olarak Mahmudiye Mahallesi'nde yaşıyor.

Çağın gelişmeleri karşısında artık çok fazla kalmayan mahalle kültürünü yaşatmak ve mahalle sakinleri arasındaki dayanışmayı, ahbablığı kuvvetlendirmenin en büyük amacı olduğunu ifade eden Mustafa Çelik, muhtar adaylığında afaki vaatlere, olmayacak sözlere gerek olmadığının da altını çizdi.

Mütevazı kişiliği ve samimi duruşu ile Mahmudiye Mahallesine hizmet etmek için aday olduğunu söyleyen Mustafa Çelik şunları söyledi:

"19 mayıs 1969’da Karaman Merkez Mahmudiye mahallesinde doğdum. Doğdum doğalı bu mahallede ikamet etmekteyim. Evliyim, 3 çocuğum var. Baba mesleği olan çiftçilik yapmaktayım. 

MUHTARLIK EK İŞİMİZ DEĞİL ASLİ İŞİMİZ OLACAK

Siz değerli mahalle sakinlerinin, şahsıma vereceği görevi tam anlamıyla ve lakıyla yerine getirebilmek için emekli olacağım ve tek uğraşım muhtarlık olacak. 

Muhtarlığı ek iş olarak değil, görev olarak benimsedim. Desteklerinizi  bekliyorum. ‘’Halka hizmet Hakka hizmet’’ prensibiyle yola çıktım. 1 Nisandan itibaren yerimiz muhtarlık ofisidir inşallah. Yaklaşık 4000 seçmeni ile mahallemiz çoğu ilçeden bile büyüktür.

Mahallemizin her sakini gibi bizim de tek temennimiz eksikleri giderilmiş bir mahhallede huzurla yaşamak. Mahalle sakinlerimizin birbiri ile iletişimini kuvvetlendirerek mahallemizdeki dayanışmayı artıracağız." dedi. 

Mustafa Çelik irtibat 
0542 373 04 80

 

Okunma : 3076
Foto galeri
EKSPERTİZ
guney sigorta
maboto
Gündem haberleri
Karaman'da Trafik Kazası; 1 Yaralı!
15 Temmuz 2019 Okunma: 19779 Asayiş
5 kişi tutuklandı
17 Temmuz 2019 Okunma: 8130 Asayiş
Genç Yarışçımız Koray Kehya 1.Oldu 
15 Temmuz 2019 Okunma: 7711 Spor
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın