Karamandan.com

Karamandan.com

16 Ekim 2019 Çarşamba
MHP Karaman İl Yönetimi Belli Oldu
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi, Karaman İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı görevlendirmelerini yaptı.
Kategori : Siyaset
20 Eylül 2019 15:16
 
MHP Karaman İl Yönetimi Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi, Karaman İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı görevlendirmelerini yaptı. 

Yapılan görevlendirme ile İl Başkanı Mahmut Ünüvar olurken, Ünüvar’dan boşalan Merkez İlçe Başkanlığına M. Mustafa Gözel getirildi.

Görevlendirme ile başkanların yanı sıra il ve merkez ilçe yönetimleri de belirlenerek bugün itibari ile çalışmalarına başladı. 

Başkan Mahmut Ünüvar kimdir

1981 doğumlu Mahmut Ünüvar ilk orta ve lise öğrenimini Karaman’da tamamladı. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Ünüvar, daha sonra Karaman’da iş hayatına atıldı. Gençlik yıllarından itibaren MilliyetçiÜlkücü hareketin teşkilatlarında yer alan Ünüvar, son olarak iki dönem MHP merkez ilçe başkanlığı görevini başarıyla yürüttü. Başkan
Mahmut Ünüvar, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Başkan Muhammet Mustafa Gözel kimdir

1990 doğumlu M. Mustafa Gözel ilk, orta ve lise tahlisini Karaman’da tamamladı. İki üniversite bitiren Gözel, ilk olarak Afyon Kocatepe Üniversitesi ardından da Aksaray Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Ardından iş hayatına atılan Gözel, ‘Gözel Mühendislik’ adı altında müteahhitlik ve mühendislik faaliyetleri yürütüyor. Okuduğu her iki üniversitenin de Ülkü Ocakları yapılanmalarında yöneticilik yapan M. Mustafa Gözel, son olarak MHP Karaman il yönetim kurulunda yer aldı. Başkan M. Mustafa Gözel evlidir.

İşte Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezince görevlendirilen il ve merkez ilçe yönetimleri;

Okunma : 7176
Foto galeri
seç
guney sigorta
EKSPERTİZ
maboto
Gündem haberleri
MasterChef Programında Etli Ekmek Rezilliği
12 Ekim 2019 Okunma: 107512 Yaşam
Kim Milyoner Olmak İster? 836.yeni bölüm izle!
13 Ekim 2019 Okunma: 13343 Magazin
Bakanlık hileli ürünleri ifşa etti Karaman'dan 6 firma var
14 Ekim 2019 Okunma: 11776 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın