Karamandan.com

Karamandan.com

18 Şubat 2020 Salı
Kalaycı parti değiştireceği yönündeki iddialara cevap verdi
Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı "İYİ Parti'ye geçeceği iddialarına" cevap verdi.
Kategori : Siyaset
19 Ocak 2020 22:34
 
Kalaycı parti değiştireceği yönündeki iddialara cevap verdi

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı "İYİ Parti'ye geçeceği iddialarına" cevap verdi.

Hakkımda parti değiştireceğim gibi asılsız bir haber yayınlanarak kamuoyunu yanlış bilgilendirenler boş şeylerle Karaman’ı meşgul etmektedirler" dedi.

Kalaycı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile çektirdiği fotoğrafı ekleyerek sosyal medyadan yaptığı açıklamada; "31 Mart Yerel Seçimlerinde Allah’ın izni, Karamanlıların desteği ile Milliyetçi Hareket Partisi'nden Karaman Belediye Başkanı seçildim.

Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız hizmetlerden rahatsız olanlar gündem değiştirmek için hakkımda parti değiştireceğim gibi asılsız bir haber yayınlanarak kamuoyunu yanlış bilgilendirmişlerdir.

Ben Karaman belediye başkanı olarak içimdeki vatan sevgisi ve görev aşkı ile memleketime hizmet etmek için buradayım. Ne Milliyetçi Hareket Partisi'nden ne içimdeki memleket sevdasından ne de Karaman için çalışma hevesimden vaçgeçmedim, vazgeçmeyeceğim ve de vazgeçiremeyecekler. 

Yerimiz belli, yolumuz belli

Yerimiz belli, yolumuz belli yönümüz belli. Parti değiştireceğim yönünde çıkan haberler ve dedikodular asılsızdır. Başka bir siyasi partiye geçmem söz konusu bile değildir. Aklımın ucundan bile geçmemiştir.

Hemşehrilerimin güvenini boşa çıkartmam söz konusu bile olamaz. Bu tür asılsız ve dayanaksız yapılan haberlere itibar etmeyiniz. Kimsenin Bu boş şeylerle Karaman’ı , Karamanlıyı meşgul etmesi gereksiz ve anlamsızdır. 

Bu Kadim şehrin boşa geçirecek boş şeylerle uğraşacak bir dakikası bile yoktur. Üretken ve çözüm odaklı Belediyecilik anlayışı ile yorulmadan Şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz"dedi.


 

Okunma : 6729
Foto galeri
YARIŞMA
başarı
EKSPERTİZ
seç
maboto
guney sigorta
Gündem haberleri
Satılık araç ilanlarına iki zorunluluk geliyor
17 Şubat 2020 Okunma: 25656 Gündem
Karaman'a Büyük Saygısızlık
16 Şubat 2020 Okunma: 17619 Gündem
Hastane Önünde Ambulans Kaza Yaptı!
17 Şubat 2020 Okunma: 10838 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın