Karamandan.com

Karamandan.com

25 Şubat 2020 Salı
Hatipoğlu; Karaman Projelerinin Takipçisiyiz
İyi Parti İl Başkanı Hatipoğlu basınla buluştu.
Kategori : Siyaset
19 Ocak 2020 17:38
 
Hatipoğlu; Karaman Projelerinin Takipçisiyiz

İyi Parti İl Başkanı Hatipoğlu basınla buluştu.

KARAMAN (AA) - 
İyi Parti Karaman İl Başkanı İsmet İlmi Hatipoğlu, kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek yeni yönetimini tanıttı.

Hatipoğlu, bir düğün salonunda düzenlenen programda, Karaman'da kepenk kapatan şirket sayısının arttığını söyledi.

Karaman'da 2018 yılında kepenk kapatan şirket sayısının 124 iken bu rakam 2019 yılında 183'e yükseldiğini ifade eden Hatipoğlu, şunları kaydetti:

"2018 yılında ilimizde 329 şirket açılırken 2019 yılında bu rakam gerileyerek 261'e düşmüştür. Piyasalarda yaprak kımıldamazken, vatandaş ay sonunu getiremezken, ülkenin gençleri işsizken, ülkenin gençlerine dönüp neden evlenmiyorsunuz diye soruyorlar. 
Yılan hikayesine dönen hızlı tren hava alanı ve çevre yolu projelerinin bir an önce tamamlanmasını diliyor takipçisi olacağımızı buradan hemşerilerimize ilan ediyorum. 

Biz İyi Parti ailesi olarak devletimizin ve milletimizin hayrına olacak proje ve programları bir taraftan üretirken diğer taraftan faydalı proje üreten hangi siyasi parti olursa olsun destekleyeceğimizi ifade ediyorum."dedi.

İYİ Parti Karaman İl Başkanı İsmet İlmi Hatipoğlu yaptığı konuşmada; “Partimizin yetkili kurullarınca yeniden İYİ PARTİ İL başkanı olarak sizlerle beraberim...

Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi'nin tensipleriyle şahsıma yeniden tevdi edilen İYİ Parti İl Başkanlığı görevimin ülkeme memleketime ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

Yeniden il başkanı olmak; milletime hiç eksilmeyen mücadeleme daha fazla anlam ve sorumluluk yüklemiştir. 

Allah utandırmasın. 2020 yılının ülkemiz ve milletimize barış huzur ve refah getirmesini diliyorum. Yine Cuma günü ilimizde karnesini alan 49 bin öğrencimiz ve öğretmenlerimiz yarıyıl tatiline girdi. Öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum. Eski Başbakanlarımızdan merhum Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit önceki gün hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kendilerine Allah'tan rahmet diliyorum.

Maalesef Ülkemiz, 2020 yılına ülkemize ve milletimize fayda sağlamayan konularla girmiştir. MİLLETÇE bir geçim sıkıntısı yaşadığımız doğrudur.

Karaman'da kepenk kapatan şirket sayısı artmıştır. Karaman'da 2018 yılında kepenk kapatan şirket sayısı 124 iken bu rakam 2019 yılında 183' e yükselmiştir. 

2018 yılında ilimizde 329 şirket açılırken 2019 yılında bu rakam gerileyerek 261'e düşmüştür. Piyasalarda yaprak kımıldamazken, vatandaş ay sonunu getiremezken, ülkenin gençleri işsizken Ülkenin gençlerine dönüp neden evlenmiyorsunuz diye soruyorlar. Cevap ortada!

Bizim ülkemizin gençleri ile AK Partili yönetici çocuklarının şartları aynı değil de ondan...

Bu böyle gitmez arkadaşlar, millet tenceresini kaynatmanın derdindeyken bu sefanın bedelini milletin sırtına yüklemeye kimsenin hakkı yok ! Yılan  hikayesine dönen hızlı tren hava alanı ve çevre yolu projelerinin bir an önce tamamlanmasını diliyor takipçisi olacağımızı buradan hemşerilerimize ilan ediyorum. Biz İYİ PARTİ ailesi olarak devletimizin ve milletimizin hayrına olacak proje ve programları bir taraftan üretirken diğer taraftan faydalı proje üreten hangi siyasi parti olursa olsun destekliyeceğimizi ifade ediyorum.

Onun için ki yılmadan yorulmadan çalışmaya, milletimizin genç yaşlı her ferdini dinlemeye, dertlerine çözüm üretmeye devam edeceğiz.

Allah birliğimizi dirliğimizi daim kılsın.

İyi Parti'nin kimseye diyet borcu yoktur. Kimseden korkusu da yoktur.

Bu duygu ve düşüncelerle bu sabah toplantımıza katılan basın mensubu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Hatipoğlu, yeni yönetimi basına tanıttı. 

Okunma : 2285
Foto galeri
başarı
YARIŞMA
seç
EKSPERTİZ
guney sigorta
maboto
Gündem haberleri
Kamil Uğurlu; Bu kararın vebâlini mahşere kadar boynunuzda taşırsınız
21 Şubat 2020 Okunma: 13358 Gündem
Altınlar için anne ve babasını öldüren hemşire yeniden yargılanacak
23 Şubat 2020 Okunma: 9184 Asayiş
Son dakika haberi: Konya'da deprem!
23 Şubat 2020 Okunma: 7714 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın