Karamandan.com

Karamandan.com

19 Şubat 2019 Salı
Hakkı Karaduman; Kaldığımız yerden devam inşallah
Karaman Akçaşehir Kasabasında AK Parti Aday Adayı olan Eski Başkan Hakkı Karaduman “Kaldığımız yerden devam” mesajı verdi.
Kategori : Siyaset
16 Kasım 2018 17:36
 
Hakkı Karaduman; Kaldığımız yerden devam inşallah

Karaman Akçaşehir Kasabasında AK Parti Aday Adayı olan Eski Başkan Hakkı Karaduman “Kaldığımız yerden devam” mesajı verdi.

Akçaşehir Beldesi'nde 2004-2009 yılları arasında Belediye Başkanlığı yapan Hakkı Karaduman Karamandan.com haber sitemizi ziyaret etti. 25 yıllık siyasi tecrübesini AK Partide taçlandırarak belde belediye başkanlığı yaptığını ifade eden Karaduman “Kuruluşundan beri içinde bulunduğum AK Parti’den yine başkanlığa adayım” dedi.

Karaduman açıklamasında; Daldan dala konmadan, çizgimizi bozmadan, etiket mevki makam hesabı yapmadan, anaların duası büyüklerin işareti, küçüklerimin gelecek hesabı, ehliyet, sadakat ve liyakat esası ile teşkilat terbiyesi çerçevesinde güzel ülkemin güzide kasabası Akçaşehir Kasabamızdan adayım. 

Kasabamızı marka belde yapmak düşüncesi ile kuruluşundan bu güne kadar hizmetinde, emrinde olduğum mensubu olmaktan gurur duyduğum AK Parti’den aday adayı oldum. 

Daha evvel güzel işlere imza attık.  Yol, su, soğuk hava deposu, toplulaştırma faaliyetlerimiz bunlardan bazıları. Şimdi daha iyisini yapmak ve yarım bıraktıklarımızı tamamlamak için Belediye Başkanlığına talibiz. Bölgemizin bir insanı olarak bölgemizin eksikliklerini ve ihtiyaçlarını biliyoruz. Bunlara çözüm olabilmek için projelerimiz var.

1989-2015 yılları arasında Karaman İl Özel İdaresinde kamu görevi yaptığım için kamu ve siyasi tecrübemizi Akçaşehir’e aktarmayı düşünüyorum. Allah nasip ederse planladığımız projeleri bitirip halkımıza hakettiği hizmetleri sunmak istiyoruz. Bu vesile ile adaylığımızın Akçaşehirimize hayırlı olmasını diliyor, aday adayı olan arkadaşlarımız ile birlikte hizmet kervanında aynı saflarda buluşmaktan onur duyduğumu ifade ediyorum."dedi.


 

Okunma : 3687
Foto galeri
ak parti
guney sigorta
maboto
Gündem haberleri
Sohbet Ederken Can Verdi
18 Şubat 2019 Okunma: 13835 Asayiş
Karaman'da yakalanan eşcinsellerde AIDS tespit edildi
15 Şubat 2019 Okunma: 10410 Asayiş
Karaman'dan götürdüler, satamadan yakalandılar!
16 Şubat 2019 Okunma: 9025 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın